قاطر افغان دستگیر شد/ طاهر گوشی های سرقتی می خرد

آهو قاطر افغانی

انجمن 24 – سرهنگ کارآگاه هوشنگ کاکاوندی گفت: اواخر مهرماه یک فقره سرقت به کلانتری 116 علوی مولوی ارسال شد. بر اساس این شکایت یکی از شهروندان با مراجعه به گشت های پلیس اعلام کرد که در خیابان مولوی تردد می کند. من آنجا بودم، ناگهان موتورسیکلت به من نزدیک شد و راکب موبایلم را گرفت و فرار کرد.

وی گفت: با ارسال پرونده به پلیس آگاهی، کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پایگاه جست و جوی خود را آغاز کردند و در ابتدای تحقیقات دریافتند گوشی تلفن همراه مسروقه شاکی متعلق به فردی است. به نام حمید، شهروند افغانستان است.

این افسر پلیس تصریح کرد: یافته های کارآگاهان در مراجع قضایی منعکس می شود که شناسایی با هماهنگی بازپرس و با روش های نوین و علمی نسبت به افشای آدرس حمید و بازداشت وی در تاریخ 4 آبان ماه با کشف گوشی سرقتی شاکی اقدام می شود. .


بیشتر بخوانید: سرقت موبایل با آجر


رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران گفت: حمید پس از دستگیری نحوه دریافت گوشی تلفن همراه مسروقه از فردی به نام طاهر که تبعه افغانستانی در امر خرید و فروش گوشی های مسروقه است را بیان کرد و به آرامی ارائه کرد.

سرهنگ کاکاوندی افزود: با اعترافات صریح متهم، کارآگاهان با دستورات و راهنمایی های وی، اقدام به دستگیری طاهر کردند اما به محض نزدیک شدن کارآگاهان به مخفیگاه طاهر، وی با درک حضور کارآگاهان اقدام به فرار کرد. طاهر 22 ساله پس از شلیک دو تفنگ دستگیر شد.

در نهایت رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران گفت: طاهر پس از انتقال به پلیس آگاهی به بزه انتسابی اعتراف کرد و پرونده به همراه دو متهم برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد. ب

دیدگاهتان را بنویسید