قاتل پیر شوهر خواهرش را کشت

یک قاتل پیر

انجمن 24- چندی پیش پرونده قتل با متهم از یکی از شهرستان های خراسان به شعبه 10 دادسرای امور جنایی ناحیه ارسال شد. در این گزارش آمده است که متهم شوهر خواهرش را کشته است، اما از آنجایی که پنج سال پیش به اتهام قتل در تهران دستگیر شد اما با قرار منع تعقیب آزاد شد، می‌خواهیم به جزئیات اولین قتل در تهران بپردازیم.

بدین ترتیب قضات دادگاه کیفری از متهم تحقیق و بازجویی می کنند. وی گفت: پنج سال پیش با دوستم هادی اختلاف داشتم. یک روز همدیگر را ملاقات کردیم تا مشکلمان را حل کنیم. درگیری کوچکی بین ما پیش آمد و من ضربه ای به سرش زدم و بعد از هم جدا شدیم و از او خبری نداشتم تا اینکه دوستم محمود به من گفت که هادی با او تماس گرفته و گفته به پاکستان رفته است.

سپس ماموران نزد محمود رفتند و او اظهارات من را تایید کرد و چون مدرکی دال بر کشته شدن هادی وجود نداشت و مدرک مستندی مبنی بر دست داشتن من در ناپدید شدن او یافت نشد، با قرار وثیقه آزاد شدم. آزاد شدم و به زادگاهم برگشتم و به خانه خواهرم رفتم.

مرد جوان ادامه داد: عروسم حسین مرد خوبی بود و بعد از اینکه از تهران آمدم برایم کار پیدا کرد و حالم بهتر شد، در حالی که یک شب با او در مورد موضوعی دعوا کردم و او را زدم. خمپاره بر سر، که همانجا جان باخت.»


بیشتر بخوانید: قاتل پلاستیکی جمجمه با چوبه دار


پس از اعتراف متهم، خانواده مقتول گفتند که متهم به خانه پسرمان آمد و دست حسین را گرفت، با اینکه در تهران پرونده داشت و کاری از دستش برنمی‌آمد، اما به طرز فجیعی پسرمان را کشت و ما خواهان قصاص او هستیم.

  نقشه زن شیطان صفت خیریه تهران

به گفته خانواده مقتول، متهم مجددا مورد بازجویی قرار گرفت و درباره پرونده خود در تهران گفت: به دلیل اینکه پلیس متوجه شد نقشی در ناپدید شدن دوستم نداشته ام آزاد شدم.

اما پرونده متهم به تهران و شعبه 10 دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد و قضات آن شعبه از دادسرای تهران خواستند در صورت تایید شعبه دهم پرونده، مدارک خود را در مورد قرار بازداشت قبلی متهم بررسی کند. به شهر محل قتل برگردد وگرنه در تهران محاکمه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید