فروش اینترنتی برنج و روغن و شکر با قیمت مصوب از هفته آینده

به گزارش تسنیم، عربشاهی معاون امور روستایی وزارت جهاد کشاورزی گفت: تغییر سیستم تحویل کالا به شیوه سنتی عاملی برای دلالان بوده که در برنامه ای جدید با تمرکز هوشمند و دیجیتال شاهد آن بوده ایم. «به گونه ای که فرآیند تحویل، تحویل و تحویل محصول به مردم به گونه ای مدیریت شود که هزینه آن متوجه مصرف کننده واقعی شود.

عربشاهی گفت: یکی از روش های بهبود، فروش اینترنتی است به این صورت که وقتی محصول را درب منزل تحویل متقاضیان می دهیم، پولی بابت تحویل کالا دریافت نمی کنیم. از اواسط آبان ماه شروع به ارسال مرغ و تخم مرغ به سایت بازرگم کردیم. این طرح در کرج و اصفهان نیز اجرا شد.

وی گفت: با دستور معاون اول رئیس جمهور سه محصول برنج، کره و شکر دیجیتالی شد که از همه تریبون ها می خواهیم ما را یاری کنند. در حال حاضر مرغ منجمد با قیمت هر کیلوگرم 20000 تن و همچنین 43000 تن برای هر شانه با تخم مرغ 30 اونس موجود است. همچنین با این نوع خرید کالا در کمتر از 24 ساعت به دست مصرف کننده می رسد.

عناصر اصلی به تدریج به این چرخه اضافه شده و اطلاع رسانی می شود. برای همکاری با سایر پلتفرم ها سه شرط وجود دارد، پلتفرم ها باید با تعرفه مصوب، تحویل طبق برنامه و همچنین ارسال رایگان کالا به مشتری در این طرح شرکت کنند.

وزارت جهادکشاورزی با راه اندازی سامانه بازارگام امکان خرید آنلاین اقلام اساسی با قیمت مصوب را برای مدیریت بازار اقلام اساسی به عموم مردم داده است.

دیدگاهتان را بنویسید