طرح پلیس فتا برای مقابله با تقلب در امتحان مجازی / دستگیری آگهی دهندگان تقلب در امتحان نهایی

طرح مبارزه با کلاهبرداری پلیس

انجمن 24- سرهنگ رامین پاشایی گفت: طرح عملیاتی و نظارت اولیه پلیس فتا با همکاری بیش از 120 کارگروه ویژه در واحدهای استانی و شهری ذیربط هرگونه گرایش تبلیغاتی، توطئه و کلاهبرداری و در نهایت امتحانات و دعاوی دانشجویی را پیگیری و اجرا می شود. علیه مجرمانی که قصد فریب نامزدهای انتخاباتی در فضای مجازی و ارتکاب اعمال مجرمانه را دارند.

این افسر پلیس ادامه داد: بر اساس مشاهدات صورت گرفته در فضای مجازی بیش از 170 سایت مجرمانه در این زمینه سرشماری و بیش از 14 فقره با اقدامات قضایی از جمله دستگیری، احضار و توقیف حساب های مالی متهمان انجام شده است. . «وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در حال بررسی چنین تخلفاتی هستند.

سرهنگ پاشایی افزود: با تحلیل پرونده های گذشته مشخص می شود که مجرمان سایبری پس از تبلیغات و فریب داوطلبان بدون هیچ گونه سواد علمی و یا دسترسی به سوالات امتحانی در این حوزه اقدام می کنند و مبالغ مختلفی از جمله ودیعه و موارد دیگر از آنها دریافت کرده اند. “دیگر با نامزدها ملاقات نخواهد کرد.

این افسر پلیس با بیان اینکه با تشکیل پرونده های کیفری در این حوزه، اسامی دانش آموزان متخلف به منظور اجرای اقدامات لازم و قانونی به دستگاه های اجرایی دو وزارتخانه اعلام می شود، از همه دانش آموزان خواست فریب نخورند. این منطقه. راه. چنین تبلیغاتی را نخورید.

وی افزود: خانواده ها با توجه به ارتکاب این اعمال مجرمانه و مجرمانه که گاه به صورت مخفیانه توسط فرزندان و در حین هدایت فرزندان انجام می شود، باید بر فعالیت های آموزشی و امتحانات خود نظارت مستمر داشته باشند.

  چگونه خودمان را دوست داشته باشیم؟ - خبر زنده

دیدگاهتان را بنویسید