طالبان در توییتر هستند و من را حذف می کنند

گروه رسانه و فناوری دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده، از ایجاد یک شبکه اجتماعی جدید به نام TRUTH Social خبر داده است که هدف آن تبدیل شدن به “رقیب رسانه های لیبرال” است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از اسپوتنیک، شرکت رسانه و فناوری ترامپ به زودی یک شبکه اجتماعی به نام TRUTH Social راه اندازی خواهد کرد.

در این بیانیه آمده است: «مأموریت ترامپ ایجاد رقیبی برای کنسرسیوم رسانه های لیبرال و مقابله با شرکت های بزرگ فناوری دره سیلیکون است که از قدرت یکجانبه خود برای خاموش کردن مخالفان ایالات متحده استفاده می کنند.

ترامپ در بیانیه‌ای گفت که یک شبکه اجتماعی جدید «برای مقابله با ظلم فناوری بزرگ» ایجاد کرده است. او گفت: “ما در جهانی زندگی می کنیم که طالبان حضور گسترده ای در توئیتر دارند و رئیس جمهور مورد علاقه شما در ایالات متحده سکوت کرده است. این غیرقابل قبول است.”

رسانه و فناوری ترامپ همچنین از ادغام با Digital World Acquisition Group برای ایجاد یک تجارت جدید با ارزش بالقوه 1.7 میلیارد دلار خبر داده است.

ترامپ پس از وقایع 6 ژانویه، زمانی که جمعی از حامیان به کنگره آمریکا حمله کردند و موقتاً مانع از تصویب نتایج انتخابات ریاست جمهوری شدند که در آن ترامپ به جو بایدن شکست خورد، تقریباً از تمام رسانه های اجتماعی حذف شد. او هرگز شکست را نپذیرفت.

  کاهش 5 درصدی جرایم سایبری

دیدگاهتان را بنویسید