شهید ایرلو نقشه های مستکبران را خنثی کرد

به گزارش فارس، محمد باکر کلیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی شهادت حسن ایرلو را خنثی کرد و اعلام کرد که شهید ایرلو نقشه های استکبار برای براندازی مردم در منطقه را خنثی کرده است.

متن کامل پیام تسلیت رئیس مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

به نام خدا

ما برای خدا هستیم و به سوی او باز می گردیم

شهادت جانباز سرشناس دفاع مقدس، برادر دو شهید سرافراز دوران دفاع مقدس و سفیر انقلابی جمهوری اسلامی ایران در یمن، شهید حاج حسن ایرلو موجب تاثر و تاثر شد.

این مجاهد در راه خدا عمر پر برکت خود را صرف دفاع از آرمان های اسلام و انقلاب اسلامی کرد و لحظه ای در تقویت محور مقاومت و پاسداری از مردم مظلوم منطقه به ویژه ملت مجاهد یمن کوتاه نیامد.

از ایثار و از خودگذشتگی این مجاهد سرافراز در خدمت به مستضعفین و مستضعفان جهان و خنثی سازی نقشه های استکبار برای براندازی ملت های پایدار و مجاهد منطقه، یادگاری ارزشمند از شهید حاج حسن ایرلو به یادگار گذاشت. نمونه ای برای همه آزادیخواهان

شهادت خادم این مجاهد در پیشگاه مقام معظم رهبری، ملت شریف و مبارز ایران اسلامی، امت اسلامی و عدالت خواهان مشترک، نیکوکاران و مجاهدان جبهه های حق علیه باطل جهان، مردم مظلوم و مقاوم. کشور یمن و خانواده معزز شهدا را درود می فرستم و تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای این شهید والامقام علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت دارم.

  واکسن کرونا در بریتانیا به کودکان داده می شود - خبر زنده

دیدگاهتان را بنویسید