ششمین روز آواربرداری از کلانشهر آبادان / خروج 28 جسد از زیر آوار / آخرین وضعیت آواربرداری – خبر زنده

ششمین روز آواربرداری از کلانشهر آبادان / خروج 28 جسد از زیر آوار / آخرین وضعیت آواربرداری

 – خبر زنده

انجمن 24 – ششمین روز آواربرداری از کلانشهر آبادان آغاز شده است که تاکنون 28 جسد از زیر آوار خارج شده و تلاش شما برای یافتن سایر کشته شدگان و بیرون آوردن اجساد ادامه دارد. با توجه به گرمای هوا در آبادان بوی اجساد زیاد شده و به گفته امدادگران حاضر در محل این بو به راحتی قابل استشمام است و نشان می دهد که هنوز اجساد زیادی زیر خرابه ها وجود دارد.

جسد مریم هنوز نبش قبر نشده است

یکی از ماجراهای غم انگیز کلانشهر مرگ زوج جوانی بود که چند ماه پیش در این کلانشهر کافه درست کردند. بررسی های تیم های امدادی نشان می دهد که اجساد رامین و مریم زیر آوار و در طبقات پایین قرار دارند. امدادگران موفق شدند جسد مرد جوان را خارج کنند اما جسد مریم همچنان زیر آوار است.

آخرین وضعیت آواربرداری در کلانشهر

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران درباره حادثه کلانشهر و عملیات آواربرداری گفت: در حادثه پلاسکو ساختمان به طور کامل فروریخت و دیگر نگران سقوط مجدد نبودیم. سازه خطرناکی در ساختمان پایتخت وجود دارد و حتی ضربه لودر یا بیل مکانیکی می تواند منجر به ریزش سازه خطرناک شود.

وی افزود: از وقوع حادثه اولیه تاکنون هیچ مصدوم دیگری گزارش نشده است که نشان از اقدام صحیح در آواربرداری دارد. ساختمان جانبی همیشه برای ثبت تغییرات و در صورت تغییر شرایط نظارت می شود

ملکی تاکید کرد: هر جا از نبودن فرد و جسد مطمئن شویم با تجهیزات سنگین کار آواربرداری را انجام می دهیم و در جاهای دیگر حتی کار را با دست انجام می دهیم.

  سرپرست وزارت داخله طالبان: ما با آمریکا دشمنی نداریم - خبر زنده

وی ادامه داد: اولویت اول در حال حاضر دسترسی به مفقودین است و در حال حاضر بر آواربرداری از طبقات منفی متمرکز هستیم.

به جستجوی اجساد ادامه دهید

شعبانی رئیس هلال احمر خوزستان گفت: در ششمین روز از ریزش و آواربرداری از این کلانشهر، تلاش می کنیم اجساد را از زیر آوار خارج کرده و شناسایی کنیم.

آفرودیت: ما نبض نداریم که کسی زیر آوار زنده است.

دیدگاهتان را بنویسید