شرط رشد 8 درصدی نسبت به رئیس – خبر زنده

به گزارش دولت ایرنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی که امروز شنبه در چارچوب سفر دولت مردمی به جنوب شرق استان تهران در شهرستان ورامین حضور داشت، در جلسه شورای اداری این شهرستان گفت: ف.

رئیس جمهور با اشاره به بازدید از برخی پروژه های نیمه تمام در نقاط مختلف شهر افزود: به هیچ وجه قابل قبول نیست که اجرا و تکمیل یک پروژه عمرانی یا خدماتی بیش از حد انتظار سال ها به طول انجامد. به عنوان مثال چرا باید اجرای پروژه قطار شهری ورامین در سال های آینده ناتمام بماند؟

لزوم تسریع در تولید اسناد هویتی برای افغان های مقیم کشور

رئیسی در ادامه سخنان خود بر تسریع در تولید اسناد هویتی برای افغان های مقیم کشور تاکید کرد و گفت: افغان های مقیم ایران میهمان عزیز ما هستند اما این بدان معنا نیست که حضور و زندگی آنها در کشور نیست. روشن

رئیس‌جمهور از مسئولان وزارت بهداشت و مسئولان استان‌های تهران و ورامین خواست تمام تلاش خود را برای تسریع در تکمیل طرح‌های درمانی در شهرستان ورامین به کار گیرند و گفت: با تمام امکاناتی که در اختیار دارید، ۹۶ تخت بیمارستانی را تکمیل کنید. بودجه اضافی در طول سفر کشور برای این پروژه تصویب شده است.

ضرورت تسریع در تکمیل خط دوم انتقال فاضلاب شهر ورامین

رئیسی همچنین بر تسریع در تکمیل خط دوم انتقال فاضلاب شهر ورامین تاکید کرد و گفت: علاوه بر تکمیل شبکه فاضلاب، توسعه ظرفیت تامین آب شرب مناطق مختلف تهران نیز در اولویت قرار دارد. از دستگاه های اجرایی افزایش ظرفیت دریاچه لار نیز یکی از اقداماتی است که می تواند به تامین اطمینان بیشتر آب شرب استان تهران کمک کند.

  حضور متفاوت بهاره رهنما و حاجی در شب ترانه / فیلم را ببینید - خبر زنده

رئیس جمهور به مشکل بدهی های معوق سایت های دامداری و مزرعه ای شهرستان ورامین اشاره کرد و خاطرنشان کرد: ورامین یکی از قطب های تولیدات کشاورزی و دامپروری است و این وضعیت نباید آسیب ببیند بلکه باید به دنبال تقویت و افزایش کشاورزی و کشاورزی بود. دام در شهر ..

رئیسی به احداث 15 کیلومتر جاده ورامین اشاره کرد و گفت: جاده ورامین بخشی از جاده پرتردد تهران به مشهد است که به گفته دل مردم ایران به امام هشتم (ع) و افزایش ترافیک در این مسیر. مسیر باید تا حد امکان بیشتر باشد. “این بخش را تکمیل کنید و این بار سریعتر ترافیک را افزایش دهید.

مبنای ارتقای تقسیمات کشوری افزایش قدرت و ظرفیت حل مشکلات مردم است نه توسعه ساختمان های اداری.

رئیس جمهور در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه تامین فضای اداری مناسب به ویژه در شهرهای جدید و بخش هایی که به دلیل تغییر در تقسیمات کشوری در حال بهبود هستند، گفت: در عین حال باید در نظر داشته باشیم که اساس ترویج تقسیم کشور افزایش قدرت و ظرفیت برای حل مشکلات مردم است نه توسعه ساختمان های اداری. داشتن دفتر کار در ساختمان اجاره ای بهتر از نداشتن منابع کافی برای حل مشکلات مردم است.

رئیسی افزود: ساختمان اداری زیبا و بزرگ قطعا خوب است اما تهیه چنین ساختمان هایی نباید به جای رفع مشکلات مردم به قیمت تخصیص اعتبار برای این موضوع باشد.

رئیس جمهور گفت: متأسفانه در مقطعی از کشور مواردی از جمله ساخت ساختمان های اداری بزرگ و ساخت اتاق جلسات در این ساختمان ها مطرح شده است، در حالی که در خوش بینانه ترین حالت می توان یک بار از این اتاق های جلسات استفاده کرد. ماه.» که به این گونه مسائل اختصاص می یابد باید برای رفع مشکلات مردم استفاده شود.

  توپ دفاع به زمین شورای عالی فضای مجازی افتاد - خبر زنده

استفاده بهینه از نیروی کار و امکانات اداری شرط ارتقای کارایی است

رئیسی استفاده بهینه از امکانات کارگری و اداری را شرط افزایش بهره وری دانست و تصریح کرد: اگر بخواهیم به رشد اقتصادی 8 درصدی که هدف آن سال 1401 است، دست یابیم، باید بدانیم که شرط تحقق آن افزایش بهره وری و سرمایه گذاری است. .

رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه حفظ و ارتقای سرمایه اجتماعی در گرو کارآمدی نظام اداری است، از کارمندان ملکی خواست تا تمام توان خود را برای ارتقای کارآمدی نظام اداری انجام دهند. به عنوان مثال ساخت هزار خانه در شرایطی که کشور با کمبود مسکن مواجه است و حدود 12 سال به دلیل مشکل اداری بین چند دستگاه بلااستفاده مانده است، درد بزرگی است و نشان از یک سیستم اداری ناکارآمد است.

رئیسی در ادامه به پیشنهاد راه اندازی گمرک در شهرستان ورامین به منظور تسهیل صادرات گل و گیاه اشاره کرد و گفت: اینکه گمرک در اینجا مستقر است و در زمان اوج صادرات گل و گیاه شیفت های خود را افزایش می دهد، ایجاب می کند. مدیریت کافی.»

تصفیه فاضلاب مقرون به صرفه است

رئیس جمهور با بیان اینکه بحث تصفیه فاضلاب از صرفه اقتصادی خوبی برخوردار است، افزود: تسهیل در ورود بخش خصوصی به این حوزه و جایی که بخش خصوصی وارد نمی شود، بخش دولتی مسئولیت را بر عهده می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید