شرایط آموزش در بهترین کشورهای اروپایی – خبر زنده

بسیاری از کشورهای اروپایی میزبان برخی از بهترین دانشگاه های جهان هستند و به دلیل زیرساخت های علمی سیستماتیک در این زمینه ها، بسیاری از دانشجویان مایل به تحصیل در کشورهای اروپایی هستند. اولین قدم برای تحصیل در اروپا مطالعه شرایط تحصیل در هر کشور و انتخاب مقصد مناسب است. این امر با کمک یک موسسه معتبر امکان پذیر است. موسسه ملک پور یکی از معتبرترین و با سابقه ترین موسسات در زمینه آموزش در اروپا می باشد که موارد موفق بسیاری را به پایان رسانده و نتایج درخشانی در این زمینه داشته است. برای آشنایی بیشتر با شرایط یادگیری در کشورهای اروپایی با ما همراه باشید.

335268 خبر زنده

او در آلمان تحصیل می کند

اگر می خواهید در برلین، مونیخ، کلن، فرانکفورت یا یکی دیگر از شهرهای آلمان تحصیل کنید، تضمین می شود که استاندارد بالایی از آموزش در سطح جهانی دریافت کنید. دانشگاه های آلمان به دلیل نتایج علمی، امکانات مدرن دانشجویی و سطح بالای اشتغال فارغ التحصیلان شناخته شده اند.

برای تحصیل در آلمان، مدرک شما باید توسط دانشگاه مورد نظر شما تایید شود. این بدان معناست که برای ورود به آموزش عالی باید مدرک معتبری داشته باشید. برخی از دانشگاه ها نیز دارای آزمون ورودی هستند که به طور خاص برای دانشجویان بین المللی از خارج از اتحادیه اروپا طراحی شده است.

شرایط زبان نیز از جمله معیارهای پذیرش در دانشگاه ها است. اگر مدرک شما کاملاً به زبان آلمانی است، باید مدرکی مبنی بر تسلط به زبان آلمانی مانند DSH یا TestDaF ارائه دهید. از طرفی اگر دوره شما به زبان انگلیسی تدریس می شود، باید از آیلتس یا تافل نتایج خوبی بگیرید.

  مرغ پاچینی راز تصادف مرگبار را فاش کرد

او در اتریش تحصیل می کند

اگر می خواهید در یکی از امن ترین کشورهای جهان زندگی و تحصیل کنید و از هزینه های تحصیلی کم یا بدون استفاده کنید، او در اتریش تحصیل می کند گزینه مناسب برای شما علاوه بر گواهی پذیرش در دانشگاه های اتریش، متقاضی باید به زبان آلمانی مسلط باشد. در صورت نیاز معاینات پزشکی انجام خواهد شد. تمام مدارک لازم باید به صورت اصلی و ترجمه شده به آلمانی ارائه شود.

او در پرتغال تحصیل می کند

این شهر خانه برخی از قدیمی ترین دانشگاه های جهان است. لیسبون و پورتو از بیشترین دانشجویان بین المللی استقبال می کنند. این امر شانس شما را برای پذیرش در این دانشگاه ها افزایش می دهد. برای تحصیل در پرتغال ابتدا باید با سفارت پرتغال برای دریافت ویزای دانشجویی پرتغال تماس بگیرید. ابتدا باید نامه پذیرش از دانشگاه خود داشته باشید، فرم درخواست ویزای دانشجویی در پرتغال را پر کنید و مدارک درخواست لازم را جمع آوری کنید. در نهایت باید هزینه های لازم را بپردازید. نکته در مورد روش های پرداخت (آنلاین، حواله بانکی، نقدی و …) از سفارت سوال کنید.

در فرانسه تحصیل کرد

فرانسه دارای چندین دانشگاه معتبر جهانی در رتبه بندی های بین المللی است. مدارس و دانشگاه های فرانسه نیز به دلیل سبک تدریس استثنایی و ویژگی های منحصر به فردشان بسیار مورد توجه هستند. در فرانسه تحصیل کرد در تمامی بخش ها امکان پذیر است.

از آنجایی که جمع آوری اسناد فرآیندی زمان بر است، توصیه می شود هر چه سریعتر شروع کنید. لطفاً توجه داشته باشید که ممکن است لازم باشد اسناد اصلی خود را به فرانسوی ترجمه کنید. علاوه بر ارائه مدارک هویتی، رسید پرداخت و مدرک تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسه برای دانشجویان غیر اروپایی، مدارک اضافی مانند شناسنامه، گواهی حمایت و ویزای دانشجویی فرانسه مورد نیاز است.

  برنامه ریزی حج در سال 1401 آغاز شد

او در ترکیه تحصیل می کند

شما می توانید با داشتن مدارک هویتی، گواهی مالی، رسید پرداخت، مدارک مربوط به تحصیل و مدارک مرتبط با زبان، تحصیلات خود را به زبان های ترکی، انگلیسی یا سایر زبان ها در این کشور ادامه دهید. دانشجویان بین المللی برای تحصیل در ترکیه باید برای ویزای دانشجویی اقدام کنند. برای این کار باید یک کپی از گواهی دانشگاه و فرم درخواست ویزا را به سفارت یا کنسولگری ترکیه در کشور خود ارسال کنید.

او در ایتالیا تحصیل می کند

ایتالیا، یکی از محبوب ترین مقاصد اروپا، هر ساله پذیرای هزاران دانشجو و گردشگر خارجی است. اگر به هنر، معماری یا تاریخ جهان علاقه دارید، قطعا ایتالیا مکان مناسبی برای شما خواهد بود. شرایط او در ایتالیا تحصیل می کند شامل موارد زیر است:

  • درجه
  • تسلط به زبان انگلیسی یا ایتالیایی
  • شرکت در آزمون ورودی در برخی از دانشگاه ها

اینها فقط شرایط عمومی هستند و از آنجایی که شرایط پذیرش از دانشگاهی به دانشگاه دیگر متفاوت است، بقیه توسط موسسه یا دانشگاه مورد نظر تعیین می شود.

او در دانمارک تحصیل می کند

متقاضیان تحصیل در دانمارک باید علاوه بر شرایط عمومی، شرایط خاص هر تخصص را نیز داشته باشند. به عنوان مثال برای پذیرش در هر رشته، نمرات کسب شده در دروس به صورت جداگانه بررسی می شود و معدل کل نمرات توسط دانشگاه بررسی می شود. اگر نتیجه شما به حد نصاب نرسید، می توانید یک دوره اضافی را برای واجد شرایط بودن برای پذیرش بگذرانید. لطفا توجه داشته باشید که این دوره ها فقط به زبان دانمارکی در دسترس هستند. بنابراین باید مدرکی دال بر مهارت دانمارکی یا انگلیسی ارائه دهید.

335267 خبر زنده

در اروپا نزد مؤسسه ملک پور تحصیل کرد

یادگیری در اروپا یک تجربه آموزشی عالی و لذت بخش است. اروپا از دیرباز یک مقصد ایده آل برای دانشجویانی که در خارج از کشور تحصیل می کنند بوده است. شرایط یادگیری در اروپا از کشوری به کشور دیگر متفاوت است و ممکن است به این بستگی داشته باشد که از کجا آمده اید. برای پاسخ به سوالات شما در زمینه تحصیل در اروپا موسسه ملک پور به شما کمک می کند تا تحصیلی خوب و عالی در اروپا داشته باشید.

  بازار خودرو این روزها به گفته رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو

دیدگاهتان را بنویسید