سمانه پاکدل در آب به همسرش ابراز علاقه کرد + عکس – خبر زنده

سمانه پاکدل در آب به همسرش ابراز علاقه کرد + عکس

 – خبر زنده
انجمن 24 سمانه پاکدل بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در 26 مهر 1366 در اصفهان به دنیا آمد. این هنرمند در خانواده ای پنج نفره به دنیا آمد و آخرین فرزند این خانواده است و یک خواهر و برادر بزرگتر از خود دارد.

ابراز علاقه ویژه سمانه پاکدل

این بازیگر جوان در خانواده ای تحصیلکرده به دنیا آمد و پدر و مادرش کارمند بودند و سمانه پاکدل در دوران تحصیل دانشجو بود و تا مقطع کارشناسی در رشته روانشناسی ادامه داد.

سمانه پاکدل در آب به همسرش ابراز علاقه کرد + عکس

عکس سمانه پاکدل در مدرسه

سمانه پاکدل از کودکی به بازیگری علاقه داشت و با وجود مخالفت خانواده، تمام تلاش خود را برای رسیدن به خواسته اش انجام داد و به طور مخفیانه به بازیگری در تئاتر پرداخت.

این هنرمند به دلیل کار پدر و مادرش به کارهای خانه علاقه دارد و به گفته خودش در آشپزی مهارت خاصی دارد.

سمانه پاکدل مادرش را بسیار دوست دارد و او را در زمینه های مختلف اخلاقی الگو می داند و به گفته خودش فردی بسیار صبور و بردبار است اما اگر پا به دمش بگذارند پا به دم می گذارد و به قول خودش حد بین صفر تا یک صدم نخ مو است.

سمانه پاکدل در آب به همسرش ابراز علاقه کرد + عکس

ازدواج سمانه پاکدل

فروردین 96 بود سمانه پاکدل روی صندلی مهمان نشست و با مهران مدیری درباره علاقه اش به ازدواج در این برنامه گفت و گو کرد و شوخی های زیادی مبنی بر ازدواج نکردن او در این برنامه وجود داشت.

در 15 آگوست 1997، سامان پاکدل رسما ازدواج خود را اعلام کرد.

  با وجود تحریم های آمریکا، ما برای افزایش تجارت با ایران تلاش می کنیم - خبر زنده

هادی کاظمی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان همسر سمانه پاکدل است و این زوج زندگی مشترک خود را آرام و بدون حاشیه آغاز کردند و عکس هایی از مراسم ازدواجشان منتشر شد.

سمانه پاکدل در آب به همسرش ابراز علاقه کرد + عکس

هادی کاظمی همسر سمانه پاکدل

هادی کاظمی بازیگر سریال مهران مدیری است که بیشتر مردم او را با بازی در نقش نظام دو برره در شب های برره می شناسند.

بازیگری سمانه پاکدل

سمانه پاکدل از کودکی به بازیگری علاقه داشت و برای انتخاب رشته در دبیرستان به هنر رفت، اما مقاومت خانواده مانع از ثبت نام او در دبیرستان سوره شد و شرط بازیگری او این بود که اولا پدر و مادرش در رشته دیگری درس بخوانند. سپس بازیگر شدن

این بازیگر جوان به دور از چشم پدر و مادرش کار تئاتر را آغاز کرد و کم کم به عنوان دستیار روی صحنه شروع کرد و پس از دعوت از دکتر علی پویان برای بازی در رودکی به طور جدی به بازیگری پرداخت.

Samane Pacdell در تلویزیون می درخشد

سمانه پاکدل در جدی ترین تجربه بازیگری خود در سریال دلنوازان به کارگردانی حسین سهیلی زاده در سال 1388 جلوی دوربین رفت و بازی در این سریال نقطه عطفی در کارنامه هنری او محسوب می شود.

مسعود رسام تهیه کننده و کارگردان فقید سینما، سمانه پاکدل را با حسین سهیلی زاده معرفی کرد و این بانوی هنرمند با نقش مختاب در این سریال جلوی دوربین رفت.


بیشتر بخوانید: استایل خاص سیما هزارآبادی با روسری سبز / عکس


مختاب دختر خاله معروف بهزاد است که ازدواجش با بهزاد چند سالی است که در خانواده بوده و مختاب به بهزاد علاقه مند است اما پس از ازدواج بهزاد با یلدا، مختاب با دکتر فرهاد زند نیز ازدواج کرد.

  پنج بازیکنی که یحیی گل محمدی را نجات دادند

سمانه پاکدل در گفت وگویی به درایت حسین سهیلی زاده و کارگردانی او اشاره می کند و او را پدری مهربان توصیف می کند که در نمایش های مختلف دست به دامان بازیگر می شود و نظرات بسیاری از بازیگران نمایش دریافت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید