سقف پرداختی به متخصصان شاغل در مناطق با شرایط نامساعد برداشته شد – خبر زنده

دکتر بهرام عین اللهی در بازدید از راز و جرگلان در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: در گذشته سقفی برای پرداخت ها وجود داشت و میزان پرداخت ها محدود بود، اما برای مناطقی که پسماند دارند حذف شده است. منجر به متخصصان برای کار در مناطق فقیر.

وی افزود: بسته های جدیدی برای مناطق پاکسازی شده تعریف شده است تا بتوانیم نیروهای متخصص بیشتری در این مکان ها داشته باشیم.

دکتر عین اللهی در ادامه در رابطه با برنامه وضعیت بیمه پایه وزارت بهداشت گفت: یکی از اقداماتی که در دولت سیزدهم انجام شد، پوشش پنج میلیون و 400 هزار نفر در سه دهک پایین بیمه در سال جاری است که ما تعیین کردیم.

وی افزود: در یک سال گذشته 400 هزار نفر بیمه شده اند و معتقدیم افراد زیادی که بیمه نشده اند باقی نمانده است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: برای اولین بار در کشور تامین اجتماعی معرفی می شود.

وی همچنین به موضوع جوان سازی جمعیت اشاره کرد و گفت: در این راستا خدمات بیمه ای ویژه ای به مادران باردار ارائه می شود حتی در صورت تمکن مالی خانواده در صورت بارداری مادر و فرزند تا 5 سال از بیمه بهره مند می شوند. خدمات. بودن

دکتر عین اللهی با بیان اینکه یکی از مشکلاتی که در حال حاضر در کشور با آن مواجه هستیم پیر شدن جمعیت است، تاکید کرد: تشویقی در حال اعطا است.

وی با اشاره به حمایت از بیماران خاص گفت: مجلس امسال حدود 5 هزار میلیارد تن بودجه جداگانه برای آن دسته از افرادی که در این ایام اختصاص می یابد در نظر گرفته است.

  جنگ با ایران ما را وادار می کند که جنگ افغانستان را یک قدم زدن در پارک تصور کنیم!

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: اساسنامه صندوق بیماری های خاص به تصویب شورای عالی بیمه رسیده و هم اکنون در دستور کار شورای دولت قرار دارد. پس از تایید، همه بیماران خاص را شناسایی می کنیم تا بتوانیم خدمات ویژه ای ارائه دهیم.

وی در ادامه با بیان اینکه در سیزدهمین سفر دولت به خراسان شمالی مصوبات بهداشتی خوبی وجود داشت، افزود: مطرح می شود.

دکتر عین اللهی ادامه داد: خراسان شمالی یکی از استان های محروم محسوب می شود و نیازمند توجه بیشتر است.

دیدگاهتان را بنویسید