سازمان جدید بازار تهران

سازمان جدید بازار تهران

انجمن 24-جلسه بررسی مسائل مربوط به بازار تهران با حضور امیر یزدی شهردار منطقه 12، احمد کریمی اصفهانی دبیرکل انجمن اسلامی اصناف بازار و اعضای هیأت امنای بازار، معاون دادستان منطقه 12، رئیس پلیس 113 بازار، رئیس پلیس امنیت منطقه راهور، رئیس پلیس 12، فرمانده ناحیه 12، یگان حفاظت شهرداری، نماینده معاونت حمل و نقل و مدیریت حمل و نقل، روحاله بیداد، معاون خدمات و محیط زیست شهرستان، زینب عبادی، معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه و شهرداران مناطق 2 و 3 در منطقه 12.

یزدی در این جلسه بر لزوم نظارت بر روند ساماندهی فعالیت ویلچرها در محدوده بازار تاکید کرد و از پیگیری روند ثبت نام ویلچر داران خبر داد و گفت: تردد در بازار به ویژه در آستانه بهار یکی از مواردی است که اولویت های مدیریت شهری در این زمینه؛ لذا اجرای آزمایشی مهلت تخلیه و بارگیری در خیابان خیام که با اطلاعات زیست محیطی در این خصوص همراه است مورد توجه قرار گرفته و در صورت موفقیت در چندین نقطه مشابه دیگر در منطقه اجرا خواهد شد.


بیشتر بخوانید: بازاریابان در مورد تورم چه می گویند؟ چرا خبری از کسب و کار نیست! / فیلم


وی از چاپ بنرهای اطلاع رسانی برای تکمیل ثبت نام این باربرها از اوایل بهمن ماه خبر داد و افزود: اطلاعات در محورهای درونی و بیرونی منطقه مبنی بر اعلام زمان تخلیه و بارگیری در محور خیام و همچنین محدودیت های تردد از میدان محمدیه متفاوت است. برنامه ها در این زمینه

جلسات بازار تهران به صورت هفتگی در شهرداری منطقه 12 برگزار می شود و هر هفته چند موضوع در این حوزه مطرح می شود. از دیگر موضوعات مطرح شده در این هفته سد معبر و بساطگستری به همراه ارائه گزارش تکمیلی از اقدامات انجام شده برای رسیدگی به این موضوع و در نهایت بررسی مصوبات جلسات قبلی بود.

دیدگاهتان را بنویسید