سارقان دستگیر شده دستگیر شدند انجمن 24 – خبر زنده

سارقان دستگیر شده دستگیر شدند  انجمن 24

 – خبر زنده

انجمن 24- سردار احمد طاهری درباره جزئیات انهدام باند سرقت و زورگیری گفت: در پی زورگیری و سرقت مسلحانه یک دستگاه خودرو در یکی از محلات حومه شهر هش، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت. استان و شهرستان هش با حساسیت خاصی .

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی منطقه با بررسی اظهارات مالباختگان و با استفاده از روش های علمی و فنی برای حل این جنایت، در نهایت موفق به شناسایی و مشارکت اعضای یک باند سارق در این سرقت ها شدند.

فرمانده انتظامی استان گفت: در این راستا پس از شناسایی پناهگاه وحشتناک اعضای این باند خشن در یکی از روستاهای اطراف شهرستان هش، طی یک عملیات پیچیده و حیله گرانه، اعضای آن توسط پلیس محاصره و به پلیس آگاهی تحویل داده شدند. .


بیشتر بخوانید: سارقان مسلح در تهران دستگیر شدند


سردار طاهری در ادامه گفت: در بازرسی از مخفیگاه سه نفر از اعضای دستگیر شده این باند یک قبضه اسلحه کلاشینکف با دو فشنگ 48 فشنگ و یک دستگاه پژو مسروقه و یک دستگاه پژو 405 بدون شماره ثبت کشف و ضبط شد. شد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: اعضای این باند تاکنون در تحقیقات پلیسی به 5 فقره زورگیری و سرقت مسلحانه خودرو در شهرستان هش اعتراف کرده اند و تحقیقات تکمیلی همچنان ادامه دارد.

  گزارش های متعددی از مهاجرت نخبگان از کشور با راهنمایی اساتید منتشر شده است

دیدگاهتان را بنویسید