رژیم صهیونیستی نگران افزایش قدرت نظامی حماس است – خبر زنده

به گزارش ایرنا، پایگاه خبری فلسطینی صفا امروز (چهارشنبه) به نقل از آمیت سائر، رئیس تحقیقات اطلاعاتی رژیم صهیونیستی گزارش داد که جنبش حماس علیرغم نگرانی های خود در نوار غزه، اخیراً قدرت نظامی خود را به ویژه در غزه افزایش داده است. موشک ها قوی تر شو

او در حمایت از ائتلاف آمریکا صحبت کرد، اما گفت که حفظ استقلال راه حل نیست.

افسر اطلاعات رژیم صهیونیستی اعتراف کرد که ما موشک شلیک کردیم[ی حماس ] ما به طور کامل متوقف نخواهیم شد، اما می توانیم توانایی های آنها را مختل کنیم.

وی همچنین با اشاره به عملیات ارتش رژیم اشغالگر صهیونیستی در شمال کرانه باختری پس از یک سلسله عملیات اخیر، گفت: ارتش موفق شد سه یا چهار عملیات و یک سری عملیات را خنثی کند. [ حماس] خودتو بس کن

سار آنچه را که در اورشلیم اتفاق می‌افتد به‌عنوان یک «جنگ تیک تاک» توصیف کرد و خاطرنشان کرد که رویدادهای مسجد الاقصی بیش از آنکه در کرانه باختری کرانه باختری رود اردن، مورد استقبال فلسطینی‌های اورشلیم بود.

وی به صهیونیست ها توصیه کرد در ماه رمضان سال آینده برای مقابله با فلسطینی ها بهتر آماده شوند.

افسر اطلاعاتی رژیم اسرائیل درباره جنگ روسیه علیه اوکراین گفت: ارتش [ رژیم اشغالگر ] اسرائیل در حال بررسی روند جنگ و دلیل شکست روسیه تاکنون است و اینکه چگونه مسکو وضعیت نظامی خود را به خوبی بهبود نداده است زیرا نیروهای مسلح اوکراین را دست کم گرفته و این همه مقاومت را تصور نکرده است.

  نگرانی اصلی کشف اجساد است منتظر نظر دادستان در مورد تخریب کلانشهر هستیم - خبر زنده

دیدگاهتان را بنویسید