رضایان از برگزاری «نه کارگاه زمستانی» در دانشکده روزنامه نگاری و رسانه خبر داد

این را رضایان، بنیانگذار دانشکده روزنامه نگاری و تحقیقات رسانه ای بیان کرد. رسانه شفقنا توضیح می دهد: آموزشگاه کارگاه های یک موضوعی و نه موضوعی خود را در زمستان آغاز می کند. اولین کارگاه 30 دی ماه است و این کارگاه ها تا پایان اسفند ادامه خواهد داشت. این سمینارها به صورت زنده در اینستاگرام در موسسه بهاران – “دانشکده روزنامه نگاری و پژوهش رسانه” – برگزار می شود و در دسترس دانشجویان، خبرنگاران، اهالی رسانه و علاقه مندان است. در این مدت 9 “کارگاه آموزشی در یک موضوع” برگزار خواهیم کرد که به موضوعات جدید می پردازد. موضوعاتی که امروزه مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است.

IMG 20220111 WA0007 خبر زنده

«کارگاه های تخصصی »با محوریت روزنامه نگاری تخصصی در بهار

رضایان درباره سمینار بعدی «مدرسه روزنامه‌نگاری و رسانه» می‌گوید: «کارگاه‌های تخصصی» از دیگر برنامه‌ها و کلاس‌های ماست و تمرکزش روی «خبرنگاری تخصصی» است. این سمینارها برای علاقه مندان به «ژورنالیسم اقتصادی»، «ژورنالیسم ورزشی»، «ژورنالیسم هنری»، «ژورنالیسم سینمایی» و مواردی از این دست و همچنین ژانرهای روزنامه نگاری مانند روزنامه نگاری تحلیلی آزاد است. این سمینارها از بهار آغاز می شود. ضمناً «سمینارهای تخصصی» یک جلسه نبوده و بین 3 تا 5 جلسه خواهد بود.

وی ادامه می دهد: در کنار «کارگاه های تخصصی» در بهار داستانی از تجربیات و اکتشافات علمی خواهیم داشت.

بسته های آموزشی؛ برای رسانه و روابط عمومی
این استاد دانشگاه از طرح جدید بسته های آموزشی در این مدرسه خبر داد و گفت: بسته های آموزشی را نیز با توجه به درخواست رسانه ها و گروه های ارتباطی از تهران و استان های مختلف تهیه کرده ایم. با توجه به نیاز هر رسانه، از اپلیکیشن «آموزش گرافیک تا آموزش آنلاین و وب 3 روزنامه نگاری و اشکال روزنامه نگاری» و مواردی از این دست، کلاس های مورد نظر را برای برگزاری در خود مجموعه آماده کرده ایم. درخواست بعدی روابط عمومی و طی تماس هایی که دریافت کرده اند، استاد مربوطه را به این مرکز می فرستیم و بسته آموزشی درخواستی را ارائه و دوره را برگزار می کنیم.

مجوز انتشار آثار «دیجیتال و مکتوب» دانشکده روزنامه نگاری و رسانه صادر شد
مدیر مدرسه سایر برنامه های این مجموعه را اینگونه تشریح می کند: برنامه بعدی ما کلینیک رسانه است و طی مذاکراتی که انجام دادیم بسته به بودجه و توان مالی دستگاه ها قراردادهای سال آینده ما نهایی می شود. ، راهکارها و برنامه هایی را برای رسانه و روابط عمومی ارائه خواهیم داد. همچنین در هر قسمت سعی می کنیم ایده ای از آموزش ارائه دهیم البته تاکید می کنم که منظور آموزش در اینجا است نه حرارتی.

وی در پایان از صدور مجوز برای آثار این دانشکده خبر داد و گفت: مجوز انتشار دانشکده روزنامه نگاری و رسانه را دریافت کرده ایم و باید آثار اساتید و پژوهشگران روزنامه نگاری و رسانه را منتشر کند. پژوهشی.» اگرچه این مجوز برای «نشر دیجیتال» است، اما مجوز «نشر مکتوب» نیز صادر شده است.

موسسه پژوهشی روزنامه نگاری و رسانه بهاران از نیمه دوم آبان ماه سمینارها و کلاس های استانی متعددی را برای اهالی رسانه، ارتباطات و پژوهشگران برگزار می کند.

دیدگاهتان را بنویسید