رزمنده های باخته هم شانس رسیدن به تیم ملی را دارند

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی با بیان اینکه همه کشتی گیران شانس رسیدن به تیم ملی را دارند، گفت: کشتی ایران در انتظار روزهای خوبی است.

به گزارش ایسنا، پیمان درستکار، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی که مسابقات قهرمانی کشور در گرگان را از نزدیک زیر نظر دارد، درباره این رقابت ها گفت: موضوعی که همه کارشناسان اذعان دارند این است که در دو دهه اخیر مسابقات قهرمانی کشور با این رقابت ها برگزار نشده است. چنین سطح و اشتیاق.

وی افزود: انگیزه ای که برای حضور کشتی گیران در مسابقات قهرمانی کشور ایجاد شد و چرخه ای که برای ادامه مسیر تعیین شده بود، مسابقات را بسیار خوب و نزدیک کرد.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی با اشاره به درخشش کشتی گیران جوان افزود: کشتی گیران جوان زیادی را دیدم که می توان به آینده آنها امیدوار بود با برنامه ریزی برای اردوها و اعزام آنها به تورنمنت های مختلف، روزهای خوش انتظار. در کشتی کشور

درستکار با تاکید بر اینکه عدالت محور چرخه گزینش است، تاکید کرد: با توجه به اینکه چرخه انتخاب کشتی بر اساس محور عدالت است، شاهد کشتی های خوبی بودیم و شرکت کنندگان انگیزه بالایی داشتند. تا زمانی که این روند ادامه داشته باشد، به نفع کشتی ایران است.

وی افزود: هیچ دعوایی برای رسیدن به تیم ملی ناامیدکننده نیست و همین باعث انگیزه ما می شود. یک کشتی گیر می آید و حتی ده بر صفر می بازد، اما انگیزه دارد که باز هم فرصت داشته باشد. به خصوص در این چرخه هر کشتی گیر فارغ از نامش می تواند با نشان دادن توانایی ها و توانایی های خود به پیراهن تیم ملی برسد.

  وقتی صبا راد زندگی شخصی خود را برای جذب فالوور نشان می دهد/فیلم

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در پایان درباره رضا اطری که به دلیل نداشتن وزن در فینال تا وزن 57 کیلوگرم شرکت نکرد، گفت: اطری به وزن نرسید و طبق قوانین از دور مسابقات حذف شد. . با توجه به ملی پوش بودن مسابقات، کمیته فنی نفر دوم این جدول را برای مبارزه با مومنی تعیین کرد و در نهایت مومنی به عنوان ملی پوش ایران در مسابقات قهرمانی آسیا معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید