دسته‌ها
بلاگ

رایزنی های هلال احمر برای تسهیل در جذب ناجیان غریق و نجات غریق

به گزارش ایسنا، دکتر پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر به همراه کارکنان و نمایندگان سازمان اشتغال، شاهین فتحی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران و سایر کارکنان جمعیت هلال احمر استان تهران از کرج بازدید کردند. و همچنین پایگاه امداد و نجات کوهستان دربند در شمال پایتخت و گفتگو با امدادگران، ناجیان غریق و کارکنان حاضر در آن پایگاه ها.

رئیس جمعیت هلال احمر در این بازدید گفت: در کنار بحث داوطلبان، 12 هزار امدادگر داوطلب و امدادگر به هموطنان خود در سراسر کشور کمک می کنند و این افراد حداقل 10 روز را به صورت شیفتی در پایگاه های امداد و نجات سپری می کنند. در واقع نام ناجیان غریق و ناجیان غریق نباید داوطلبانه ذکر شود.

وی گفت: اکثر امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر کشور در سخت ترین شرایط که هیچکس نمی تواند خدمت رسانی کند، خدمات رسانی می کنند و باید شرایط استخدام این افراد تسهیل شود و یا در صورت عدم استخدام بیمه نامه این افراد در صورت بروز حوادث «مطمئن شوید که از خدماتی که ارائه کرده اید متضرر نشوید.

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: تلاش ما بر این است که هماهنگی های لازم را با سازمان استخدامی و نهادهای ذیربط داشته باشیم و بتوانیم برای استخدام امدادگران و نجاتگران داوطلب به جمعیت هلال احمر اقداماتی انجام دهیم.

کولیوند ادامه داد: همه ما باید برای گسترش روحیه ایثار در بین ناجیان تلاش کنیم.

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: در هر تغییر پایگاه امداد و نجات باید 8 نفر نیروی امدادی حضور داشته باشند که با توجه به اهمیت تامین نیروی انسانی ثابت و تعریف شده در این پایگاه ها برای تکمیل و نظام مند شدن روند خدمت رسانی به هموطنان ضروری است. و ارتقای کیفیت خدمات ارائه شده در اسرع وقت برای تسهیل در روند استخدام ناجیان غریق و ناجیان غریق.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران، سخنگوی سازمان اشتغال کشور در پایان این بازدید گفت: برنامه ریزی هایی در این زمینه انجام خواهیم داد تا به زودی شاهد ارتقای کیفیت خدمات به ما باشیم. هموطنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خروج از نسخه موبایل