راه آهن رشت – خزر سال آینده تکمیل می شود

به گزارش تسنیم، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی صبح امروز جمعه هشتم بهمن در حاشیه بازدید از پروژه های استان گیلان در بندر انزلی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشبختانه امروز توانستم در جمع مردم گیلان حضور داشته باشم. و با حضور رئیس جمهور در این سفر چند موضوع مهم در حوزه راه و شهرسازی مطرح شد.

وی موضوع راه آهن را یکی از موضوعات مهم مطرح شده عنوان کرد و گفت: 750 میلیارد تن اعتبار سفر برای این منطقه در نظر گرفته شده است که در صورت تحقق، راه آهن راش – خزر تا پایان سال آینده تکمیل می شود.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: موضوع بعدی مجموعه راه هایی بود که استان حدود دو هزار و 176 میلیارد تن اعتبار برای آن تامین کرده که رقم خوبی است.

قاسمی با بیان اینکه بسیاری از موضوعات مطرح شده امروز از مشکلات راه های استان گیلان است، گفت: میلیاردها تومان اعتبار دیده شده که پیش بینی می شود حداکثر تا اواسط سال آینده تکمیل شود.

وی افزود: در حوزه سرمایه گذاری که در استان گیلان انجام شده است، شاهد حدود 600 میلیارد تن سرمایه گذاری از بخش دولتی و خصوصی بوده ایم که در حوزه راه و شهرسازی استان با این سفر وی اذعان داشت: در حال ایجاد تحول مثبت در حوزه راه و شهرسازی در استان گیلان هستیم.

وزیر راه و شهرسازی در خصوص روند پروژه ها در استان گیلان گفت: زیرساخت ها، راه آهن و بزرگراه ها به خوبی راه اندازی می شود.

  سکوت نهادهای به اصطلاح حقوق بشری زمینه را برای افزایش جنایت در عربستان سعودی فراهم می کند - خبر زنده

دیدگاهتان را بنویسید