راهنمای کامل چین و چروک صورت با چربی – خبر زنده

337440 خبر زنده

در حالی که اکثر مردم بر این باورند که مهمترین نشانه پیری چین و چروک و افتادگی پوست است، کاهش کلی حجم صورت نیز یکی از دلایل اصلی این علائم است. از دست دادن حجم صورت می تواند منجر به برجسته شدن خطوط استخوانی در شقیقه ها، چشم ها و استخوان های صاف گونه ها و چانه شود. تنها در دهه اخیر درمان زوایای چربی به افراد مناسب در بهترین مرکز تزریق چربی مانند دکتر دکتر ارائه شده است. کلینیک لاغری.

لیپوساکشن اغلب پیوند چربی نامیده می شود و یک عمل زیبایی با حداقل تهاجم طبیعی برای انتقال چربی از یک ناحیه به ناحیه دیگر بدن برای بازگرداندن حجم است. چربی در مرکز تزریق چربی تهران با استفاده از تکنیک های مدرن لیپوساکشن با دقت برداشته شده و برای انتقال صورت آماده می شود. لیپوساکشن شکم ظاهری طبیعی ایجاد می کند و خطر عوارض ناشی از تزریق چربی یا کاهش چربی را کاهش می دهد.

افرادی که می خواهند چربی را به صورت لاغر تزریق کنند در Dr. کلینیک لاغری حتما این قسمت را بخوانید.

تزریق برای انحراف صورت با چربی چگونه انجام می شود؟

337439 خبر زنده

صورت زاویه دار صورت را زیبا می کند، پوست را جوان می کند، زاویه بینی را اصلاح می کند، چین و چروک ها را از بین می برد و به چانه فرم می دهد. در این فرآیند زیبایی، قسمت‌هایی از صورت مانند زاویه فک، خطوط فک، گونه‌ها و چانه که نقش اساسی در زیبایی چهره دارند، برجسته‌تر می‌شوند تا بیشتر در بقیه قسمت‌های صورت قرار بگیرند. این مولفه ها به تناسب تاکید می شوند و ظاهر زیبایی به چهره می بخشند. این روش علاوه بر جنبه زیبایی، جنبه درمانی نیز دارد و برای درمان افرادی که در هنگام تصادف یا مادرزادی دچار مشکل فک هستند، استفاده می شود.

برای آشنایی با روش های تزریق چربی دائمی در کلینیک دکتر لاغری ارتباط دیدن

  این گروه در سینمای جامعه ایرانیان 24 بازی می کند

ماندگاری تزریق چربی بسیار بیشتر از تزریق پرکننده های زاویه مصنوعی است. از آنجایی که پرکننده ها روشی غیر جراحی برای پرکردن چین و چروک، حفره های صورت و در عین حال حجم دادن به صورت هستند، این درمان نتایج موقتی دارد. استفاده از چربی بدن به روش لیپوساکشن در نقاطی که پزشک مشخص می کند پس از انجام فرآیند تصفیه آماده تزریق می باشد. افرادی که ویژگی های زیر را دارند ممکن است گزینه خوبی برای فرآیند تحریف چربی صورت باشند:

  • فک پهن
  • فک مربع
  • چانه گرد
  • گونه های چاقی
  • گونه های لاغر
  • افرادی که آرواره هایشان زاویه ندارد.
  • زنانی که استخوان فک مردانه دارند.

مراحل زاویه صورت

تزریق چربی روش بسیار خوبی برای انحراف فک و چانه است که در این زمینه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در سال‌های اخیر از این روش برای کج کردن گونه‌ها یا قسمت‌هایی از فک و چانه استفاده می‌شود که در حضور استخوان‌های فک پایین تا گوش امتداد می‌یابد و تاثیر زیادی در زیبایی دارد. با روش تزریق چربی می توان خطوط اطراف صورت را کشیده تا زاویه دارتر شود تا فک شبیه شماره هفت شود.

برای کج کردن فک و چانه، مقدار کمی چربی از ناحیه شکم یا ران ها از طریق لیپوساکشن خارج می شود. در فرآیند برداشت، فرآیند تصفیه چربی به پایان می رسد و پس از آن به صورت حفره کانولا تزریق می شود. استفاده از روش تزریق چربی برای کج کردن فک و چانه، دوره نقاهت کوتاهی در حدود یک هفته دارد، همچنین حدود 45 دقیقه تا یک ساعت طول می کشد و معمولاً با بی حسی موضعی انجام می شود. در واقع بعد از تقریباً 6 ماه تمام نتایج درمان را خواهید دید. پس از این روند به راحتی می توانید به زندگی عادی بازگردید و به فعالیت های روزانه خود ادامه دهید.

روش های زاویه فک و صورت

در مرکز تزریق چربی کلینیک کاهش وزن با استفاده از مدرن ترین دستگاه های روز دنیا به همراه تیمی از پزشکان مجرب و به روز به شما کمک می کنیم تا زیبا باشید. در کلینیک لاغری دکتر لاغری شما قادر خواهید بود ظاهر طبیعی خود را حفظ کنید، عیوب صورت را از بین ببرید و طراوت و جوانی خود را بازیابید. سه روش زیر گزینه های خوبی برای زاویه فک و صورت هستند.

  • تزریق ژل یا فیلر یک روش غیر معمول و غیر جراحی است که باید با دقت و دقت کافی انجام شود. بسته به نوع ژل استفاده شده در این روش، ماندگاری این روش بین 6 تا 36 ماه می باشد. بهترین نوع ژل هیالورونیک اسید است که با بدن سازگار است. از معایب تزریق ژل می توان به عدم تقارن صورت پس از تزریق، عفونت، کبودی و تورم اشاره کرد.
  • روش بوتاکس برای افرادی که فک مربعی دارند و می خواهند قسمت پایین صورتشان بلندتر به نظر برسد بسیار مناسب است. در این روش قسمت هایی از چانه تزریق می شود تا چانه کوچکتر به نظر برسد. تزریق بوتاکس بدون جراحی انجام می شود و بیمار در حین انجام این کار کوچکترین دردی را احساس نمی کند.
  • این روش یکی از بهترین روش ها برای کج کردن صورت است. در این روش چربی اضافی از یک قسمت بدن گرفته می شود و پس از آماده شدن چربی به نواحی خاصی از صورت تزریق می شود. لیپوساکشن به دلیل اینکه از بدن خارج می شود و با بدن سازگار است هیچ عارضه ای ندارد و مشکلات ناشی از تزریق ژل ناشی از تزریق چربی نیست. به طور کلی مدت زمان تزریق چربی به صورت تزریق چربی یا تزریق دستی یا سایر قسمت ها معمولا چندین سال طول می کشد.

آیا چاق شدن صورت با چربی عوارضی دارد؟

هر عملی از جمله تزریق چربی عوارض خود را دارد. برخی از عوارض جانبی تزریق چربی عبارتند از عفونت، خونریزی، آسیب عصبی، بی حسی، تغییر رنگ پوست و تورم. افراد سیگاری و افرادی که از شرایط پزشکی خاص رنج می برند ممکن است نسبت به سایر بیماران دچار عوارض بیشتری در فرآیند زاویه دار شوند.

در ناحیه گوشه، چربی منتقل شده با گذشت زمان مقداری از حجم اولیه خود را از دست می دهد. این امر شکل و ظاهر کلی ناحیه را تغییر می دهد و برای اصلاح آن به درمان های بیشتری نیاز است. اگر وزن اضافه کنید، چربی می تواند به صورت توده رشد کند و ظاهری ناخوشایند ایجاد کند. بنابراین، ممکن است برای حفظ ظاهر اصلی خود به جلسات بیشتری برای درمان بیشتر نیاز داشته باشید.

متأسفانه ظاهر متقارن بدن ممکن است به دلیل روش انتقال چربی نباشد. عواملی مانند رنگ پوست، تجمع چربی، برآمدگی استخوان و عضله وجود دارد که می تواند باعث عدم تقارن طبیعی در برخی ویژگی های بدن شود. در واقع ممکن است نتوان پس از انتقال چربی به تقارن دقیق دست یافت یا آن را حفظ کرد.

نتیجه

ویژگی های نامتقارن صورت مانند بینی و چانه کج شایع هستند و زیبایی لبخند را تحت تاثیر قرار می دهند. هنگام ارائه این عدم تقارن ها برای درمان، پزشک باید تأثیر آنها را بر پارامترهای طراحی لبخند، به ویژه در روند زاویه خط خنده، که نقطه شروع مشترک برای طرح لبخند است، در نظر بگیرد. هدف از این مقاله تعیین این است که برای زیباتر شدن با فرآیند تزریق در زاویه با تزریق چربی می توانید با کلینیک دکتر دکتر تماس بگیرید.

منبع: drlaghari.com

  طیب: ایران منطقی ترین کشور دنیاست

دیدگاهتان را بنویسید