دشمن به دنبال راه اندازی جنگ ترکیبی علیه ایران است

به گزارش تسنیم، حجت الاسلام خطیب وزیر اطلاعات در جلسه شورای اداری خراسان رضوی با تاکید بر اینکه خدمت رسانی بسیج باید الگوی مسئولان باشد، افزود: فرهنگ بسیجی می تواند کشور را از توطئه ها، کاستی ها و کاستی ها نجات دهد و راه نجات را نشان دهد.

حجت الاسلام والمسلمین خطیب با تاکید بر اینکه وزارت اطلاعات خود را موظف به پاسدار انقلاب اسلامی و خدمتگزار مردم می داند، گفت: می دهد، استخدام می کند.

وی تاکید کرد: اگر امروز کشوری سرافراز در برابر توطئه ها، خیانت ها و آشوب ها داریم و در مقابل مستکبران ایستادگی می کنیم، مدیون مردم هستیم. مردم با همراهی، مشارکت و صبر خود راه و بستر پیروزی را فراهم کردند.

وزیر اطلاعات افزود: با وجود اینکه افراد با سلایق و دیدگاه‌های متفاوتی داریم. اما ما همه یک ملت هستیم و باید خدمت را برای همه آنها اولویت خود قرار دهیم.

وی با تاکید بر اینکه ما به عنوان مسئولان و خادمان مردم باید شرایطی را برای آنها فراهم کنیم تا بتوانند با مسئولان ارتباط و تعامل داشته باشند، گفت: تعامل و ارتباط بیشتر با مردم حلال مشکلات است. مردم نشان داده اند که صبور، باهوش و همیشه روی صحنه حضور دارند. شعور و شعور مردم بالاست و تحلیلشان کمتر از مسئولان نیست.

حجت الاسلام حاطب ویژگی های دولت سیزدهم را محبوب مردم دانست و خاطرنشان کرد: به جای مراجعه به مسئولان، دغدغه های موجود را با حضور در میان مردم پیگیری کنند. به گفته دوستان و دشمنان حضور رئیس جمهور در میان مردم باعث خوشحالی آنان در شرایط سخت معیشتی شده است. اگر مردم فکر می کنند که مسئولان نگران آنها هستند، آنها را همراهی می کنند.

وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه در اتفاقات اخیر دشمن به دنبال سوء استفاده و به قول خودش به دنبال ایجاد نارضایتی در بین مردم بوده است، گفت: ما صبر مردم هستیم. اجرای شعارهای دولت سیزدهم مردم از جمله عدالت خواهی، مبارزه با فساد و خدمت به مردم باید سرلوحه همه برنامه ها باشد.

وزیر اطلاعات در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: دشمن با استفاده از همه ظرفیت‌ها و توان رسانه‌ای خود، جنگ ترکیبی علیه کشور را در دستور کار قرار داده و به دنبال استفاده از هر چالش و فرصتی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی است. ”

حجت الاسلام و المسلمین خطیب با اشاره به اینکه امروز خروج ذلت بار آمریکا از منطقه و پیشرفت کشور در شرایط تحریم صحنه های متفاوتی از سربلندی کشور است که دشمن به آن پی می برد، تصریح کرد: مقام معظم رهبری رسیده است.

استاندار خراسان رضوی نیز در این نشست گفت: دستگاه های اجرایی باید در پاسخگویی به مردم سرعت، دقت و وقار را رعایت کنند. به فضل الهی باید روستا را به فضای کاری مثبت تبدیل کنیم و انسجام و هم افزایی را افزایش دهیم.

همچنین در این نشست تعدادی از نمایندگان تشکل های سیاسی استان مشکلات و دغدغه های خود را با وزیر اطلاعات در میان گذاشتند.

در پایان این دیدار مراسم تکریم و معارفه مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی برگزار شد.

وزیر اطلاعات همچنین با حضور در مرکز مطبوعاتی مرکز اطلاعات خراسان رضوی به تماس های مردم با سامانه تلفنی 113 پاسخ مستقیم داد. حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب پس از استماع و پاسخگویی به تعدادی از درخواست های مردم، دستورات لازم را برای پاسخگویی به مطالبات شهروندان صادر کرد.

دیدار با آیت الله علم الخدا نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و حجت الاسلام والمسلمین مروی تولیت آستان قدس رضوی از برنامه های وزیر اطلاعات برای سفر به مشهد مقدس بود.

دیدگاهتان را بنویسید