دشمنان نمی توانند از مشکلات آب استفاده کنند

به گزارش فارس، احمد واحدی صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: باید الگویی برای حضور همه جانبه مردم در عرصه اقتصاد و فعالیت های اقتصادی پیدا کنیم.

وزیر کشور خاطرنشان کرد: مردم ایران هر گاه وارد عرصه سیاسی، فرهنگی، دفاعی و امنیتی شدند، مشکلات عمده را برطرف کرده اند و اقتصاد هم همین طور.

هنر حکومت ها این است که مردم را به میدان بیاورند

وی افزود: نمی توان از دولت انتظار داشت هر کاری انجام دهد، هنر دولت ها این است که مردم را به میدان بیاورند و این در سیاست اقتصاد مقاومتی به صراحت نوشته شده است.

واحدی در خصوص مشکل آب تصریح کرد: کاهش بارندگی ها باعث شده اکثر استان های کشور درگیر معضل آب باشند و حل مشکل آب حق طبیعی و طبیعی مردم است و کارکنان آگاه و پیگیر حل مشکل هستند.

وزیر کشور گفت: دولت سیزدهم در بحث آب برنامه ای جز عدالت در توزیع آب ندارد.

وی با بیان اینکه دشمنان ملت نمی توانند از این موضوع سوء استفاده کنند، افزود: مردم استان های مختلف با هم برادر هستند و این تفرقه های دشمن به نتیجه نمی رسد.

واحدی راه دولت را مستحکم، تزلزل ناپذیر و امیدوارانه خواند و افزود: راه حل هیچ مشکلی منوط به مذاکره و دیدگاه غرب نیست و اگر خواسته های مردم ایران را بپذیرند و خشم خود را کنار بگذارند. مذاکرات به نتیجه خواهد رسید وگرنه ما راه خود را می رویم.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود نهاد مقدس بسیج را مظهر واقعی مردم در محوریت انقلاب دانست و افزود: همه مردم ایران بسیجی هستند و بار افتخارات و رهنمودهای بزرگ بشری را به دوش می کشند. جامعه.”

واحدی افزود: بسیج ادامه دهنده راه شهدا و خط فکری اسلام ناب محمدی است.

وزیر کشور گفت: امروز مسئولیت این استان را بر دوش یک بسیجی مخلص و خدمتگزار به تمام معنا می گذاریم تا بتوانند با تمام توان و ظرفیت خود با کمک مسئولان استانی مشکلات را حل کنند و کاری کنند. جهشی بزرگ در استان با نفس تازه.»

وی افزود: به گفته همگان استاندار سابق هم زحمت می کشد و در این مدت کوتاه شاهد بودم که مسائل استان را دلسوزانه دنبال می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید