دستیابی به تاج مواضع عالیه صهیونیستی

به گزارش فارس، رسانه ها شنبه شب به وقت تهران از تاجگذاری وزیر دیگری از کابینه رژیم صهیونیستی خبر دادند.

به گزارش جروزالم پست، آویگدور لیبرمن، وزیر دارایی اسرائیل به بیماری عروق کرونر قلب مبتلا شده است. لیبرمن در توییتی نوشت که حالش خوب است و چند روز آینده را در خانه و قرنطینه سپری خواهد کرد. سخنگوی کنست همچنین گفت که “دیوید امسال” لیکود نیز روز شنبه مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب بود.

این در حالی است که رسانه های صهیونیستی پیشتر از تاجگذاری آویو کوهاوی معاون رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی خبر داده بودند. سخنگوی ارتش اسرائیل یکشنبه گذشته گفت که معاون کوهاوی به بیماری عروق کرونر قلب مبتلا شده است. به گفته سخنگوی ارتش اسرائیل، آزمایش تاج کوخاوی منفی بوده است.

نفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل نیز گفت که مقامات بهداشتی انتظار دارند بین 2 تا 4 میلیون اسرائیلی به تاج Omicron مبتلا شوند.

منابع خبری همچنین از ابتلای نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل به تاج در روزهای اخیر خبر دادند و نوشتند که آزمایش تاج گیلاد آردان سفیر اسرائیل در سازمان ملل مثبت بوده است. او همچنین پس از آزمایش ویروس برای فرزندانش آزمایش شد. دفتر گیلاد آردان می گوید حال او و فرزندانش خوب است.

یک وزیر صهیونیست اخیرا در جلسه هیئت دولت هشدار داد که ده ها هزار نفر در فلسطین اشغالی از تاج گذاری رنج می برند. ایلت شاکد به وزرای دولت اسرائیل هشدار داد که ظرف چهار هفته به ده ها هزار مورد نهایی کووید-19 و بسته شدن هزاران کلاس درس در مدارس خواهیم رسید.

اوریت فرکش هاکوئن، وزیر علوم اسرائیل نیز گفت فلسطین اشغالی در هفته های آینده موج قابل توجهی از آلودگی را تجربه خواهد کرد. او قوانین جدیدی را برای تشویق واکسیناسیون پیشنهاد کرد و برای افراد بالای پنج سال که واکسینه نشده اند، هزینه های آزمایش و واکسیناسیون را از جیب خود پرداخت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید