دستگیری ناوشکن های ارز دولتی آزاد

ناوشکن ارز

انجمن 24- سردار حسن مفهمی شهرستانی در تشریح جزئیات این خبر گفت: کسانی که در این استان ارز دریافت می کنند، نیروی کار خود را سرمایه گذاری می کنند.

وی خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی با کارهای اطلاعاتی و تحقیقات میدانی توانستند دو عامل اصلی اخلال در نظام ارزی و اقتصادی کشور را شناسایی و پس از مشورت با مقام قضایی در عملیاتی دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی با اشاره به کشف مقادیر زیادی ارز قاچاق در بازرسی از منازل آنها افزود: آنها ارزهای دولتی را خریداری و به صورت غیرقانونی به نامزدهای برخی استان های کشور می فروختند.


بیشتر بخوانید: ۴۲ دلال ارز در تهران دستگیر شدند


سردار مفهمی شهرستانی گفت: این تخریب کنندگان ارز و بانک با رعایت مستندات قانونی پلیس در بازجویی های فنی کارآگاهان اذعان داشتند که کل گردش مالی 420 میلیارد ریالی در حساب های بانکی آنها صرفاً برای واسطه گری و قاچاق ارز بوده است. شرایط نوسان بازار، در صورت لزوم، مبلغ سپرده را به ارز مورد نظر خود تبدیل کنید.

یک مقام ارشد انتظامی استان مرکزی تاکید کرد: این افراد با خرید غیرقانونی ارز از صرافی ها و روانه زندان به صورت قانونی اقدام به تخلف در نظام ارزی کشور کردند.

وی در پایان گفت: پلیس مرکزی با بهره گیری از کارآگاهان مجرب، متخصص و مجرب پلیس امنیت اقتصادی و تعامل هدفمند با سایر دستگاه های امنیتی استان چه در فضای مجازی و چه در فضای مجازی، فعالیت های غیرقانونی تخریب کنندگان ارز را به صورت 24 ساعته رصد می کند. در روز است و اقتصاد کشور است و مجرمان اقتصادی باید مطمئن باشند که با هوشیاری و اشراف بالای پلیس در نهایت به سزای اعمال مجرمانه خود خواهند رسید و در صورت لزوم با آنها برخورد خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید