دزد دیوار در حال فروش اقلام دزدیده شده روی دیوار بود

دزدی از دیوار

انجمن 24- سرهنگ محمد نادربیگی رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اعلام این خبر گفت: در پی ارجاع یک فقره کلاهبرداری با ارائه مدارک هویتی جعلی به پلیس آگاهی استان، تحقیقات در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد فردی ناشناس با شناسایی مالباختگان از طریق سایت دیوار، اقلامی از قبیل دستگاه های اکسیژن ساز، تجهیزات صوتی و اقلام ساختمانی را با استفاده از اسناد جعلی اجاره و در سایت دیوار به فروش می رساند.

فرمانده انتظامی استان البرز گفت: ماموران پس از تحقیقات پلیسی با گزارش پرونده یکی از سارقان و کلاهبرداران را شناسایی و با شناسایی مخفیگاه وی با کمک ماموران کلانتری 38 بنفشه کرج وی را دستگیر کردند.


بیشتر بخوانید: سرقت توسط رانندگان در تصادف ساختگی


این افسر پلیس ادامه داد: متهم در تحقیقات تکمیلی ابتدا منکر کلاهبرداری و سرقت شد اما پس از مواجهه با مدارک غیر قابل انکار کارآگاهان مجبور به لب گشودن و اعتراف به 8 فقره کلاهبرداری از این طریق شد. وی تا دستگیری یکی از همدستان متهم در شهر کرج گفت: تاکنون 5 نفر از مالباختگان پرونده شناسایی شده و کار برای شناسایی بقیه ادامه دارد.

در پایان پلیس آگاهی پلیس آلبورگ با اشاره به شناسایی خریداران اقلام مسروقه و استرداد اموال به صاحبان آنها خاطرنشان کرد: در این خصوص پرونده قضایی تشکیل و برای سیر مراحل قضایی به مراجع قضایی ارسال شد.

دیدگاهتان را بنویسید