در این معامله 13 کیلوگرم مواد مخدر کشف شد

به گزارش مهر، سرهنگ جلیل موکافی در تشریح این خبر گفت: ساعت 12:30 روز 12 آذرماه ماموران کلانتری 134 شهرستان کد حین گشت زنی در حوزه استحفاظی به خودروهای 40405 و 206 به شماره ثبت در یکی از غرب تبدیل شدند. استان ها به طور مشکوک در کنار خیابان پارک شده و برای بررسی به سمت خودروهای مشخص شده می روند.

وی افزود: در ابتدا با توجه به تجربه گذشته، کارکنان برای فرار جلوی دو خودرو پارک کرده و مسیر را مسدود و آنها را برای بازرسی به خودروها معرفی کردند.

ضرب و شتم ادامه داد: دو سرنشین خودرو 405 و یک سرنشین خودرو 206 بودند که به محض مشاهده رانندگان خودرو 206 از محل متواری شدند و سایر سرنشینان دستگیر شدند. ماموران پس از مشورت با مراجع قضایی هر خودرو را مورد بازرسی قرار می دهند.

این افسر پلیس ادامه داد: در بازرسی از خودروها از صندوق عقب خودرو 405 دو بسته نایلکس آبی رنگ که به طرز ماهرانه ای بسته بندی شده بود و حاوی 9 کیلوگرم مواد مخدر برای علف بود و در بازرسی از خودرو 206 در صندوق عقب 3 عدد کشف شد. بسته های نایلکس مشکی حاوی 4 کیلوگرم مواد مخدر و در مجموع 13 کیلوگرم مواد مخدر کشف شد.

رئیس پلیس پیشگیری صوفیه گفت: دستگیرشدگان از اهالی یکی از استان های غربی کشور هستند که در وضعیت مذکور در تهران برای تحویل مواد توقف کرده و قرار و تحویل مواد مخدر داشتند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران گفت: متهمان که سابقه کشف مواد مخدر و حبس نیز داشتند در بازجویی های انجام شده در کلانتری به جرم خود اعتراف کردند.

دیدگاهتان را بنویسید