درهای رختکن ما را بستند – خبر زنده

درهای رختکن ما را بستند

 – خبر زنده

انجمن 24- سید مهدی رحمتی سرمربی آلومینیوم اراک درباره شکست تیمش در فینال جام حذفی مقابل نساج گفت: ابتدا باید از همه هواداران عزیزمان که به تهران آمدند عذرخواهی کنم. من از همه کارکنان ایرالکو عذرخواهی می کنم. از همه اقوام که در این هفته تمام تلاش خود را کردند از مسئولان هیئت مدیره گرفته تا همه مسئولان باشگاه عذرخواهی می کنم تا بتوانیم قهرمانی را به اراک منتقل کنیم. شرمنده آنها شدم.

سرمربی آلومینیوم اراک گفت: فکر می کنم همه مرا می شناسند. من دوست دارم حقیقت را بگویم. ما بازی امروز را در زمین نباختیم. تبریک به مردم خوب استان مازندران و شهرستان قمشهر و شخص رضا حدادیان. ببینید قبل از بازی چه اتفاقی برای ما افتاد. وارد رختکن ما شدند و در را بستند. چون 20 دقیقه تاخیر داشتند خواستند وارد رختکن نشویم.

او درباره ورود نساجی به رختکن تیم گفت: آنها وارد رختکن ما شدند و در را قفل کردند. همزمان با ورود تیمشان، رختکن باز شد. این حیف است. من فقط به این نتیجه رسیدم که دلیل اینکه آنها نمی خواهند بازی در اینجا انجام شود این است که نمی توانند. شش یا هفت موقعیت گلزنی داشتیم اما امروز بدشانسی آوردیم.


بیشتر بخوانید: حواشی فینال جام حذفی فوتبال


رحمتی تاکید کرد: اجازه بدهید به مردم خوب کشورمان چیزی بگویم. به خوبی شناخته شده است که هر کسی که این کار را انجام دهد موفق تر است. مردم خوب می فهمند. من فقط از بازیکنان تیمم تشکر می کنم و اگر امروز فرصت داشتیم، بازی را می بردیم.

  ناگفته های خبرنگار لبنانی که در کنار حاج قاسم سلیمانی بود

وی درباره حضور تماشاگران آلومینیوم اراک در ورزشگاه گفت: این تماشاگران سرمایه فوتبال ما هستند. امیدوارم از ما حمایت کنند. راه طولانی و برنامه های خوبی در پیش داریم و امیدوارم از ما حمایت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید