درد قلب در انسان امکان ویرایش در سامانه ثبت نام طرح ملی مسکن / مشمولان بیمه تکمیلی / هزینه های ادغام بانک سپه از جیب مشتریان وجود ندارد ؟!

مدتی است که پنجره ای را در قسمت «سوزش سر دل مردم» باز کرده ایم تا نگرانی های خود را با ما در میان بگذارید. بدیهی است در بسیاری از موارد مطرح شده نمی توان الف را قضاوت کرد به همین دلیل منتظر پاسخ مسئولان و ارگان های مربوطه خواهیم بود که در همین قسمت منتشر خواهد شد.

می توانید مشکلات و مشکلات خود را در قسمت نظرات همین مقاله مطرح کنید. این محتوا روزانه با پیام های شما به روز می شود.

چند یادداشت:
1- مطالب باید تا حد امکان کوتاه و بدون حاشیه نوشته شود و موضوع اصلی در نظر گرفته شود. هنگام نوشتن، مطمئن شوید که محتوا واضح و مختصر است.
2- فقط موضوع خود را مطرح کنید و از اظهار نظر و ابراز همدردی خودداری کنید.
3- در صورت نیاز به پیوست عکس مدارک به مقاله باید ضمیمه شود.
4- در برخی موارد ممکن است لازم باشد با نویسنده مقاله تماس بگیرید در صورت تمایل نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود را اعلام کنید.
5- به مشکلاتی که قبلا در این صفحه گفته شد پاسخ ندهید و بدون توجه به آنها مشکل خود را بنویسید.
6- بدیهی است پیام های حاوی توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نخواهد شد.

**************************

24 دسامبر 1400

 • من پیمانکار کشوری هستم و همکارم بیمه حقوقی دارد و همشهری منزل من در تهران است اما یارانه می گیرد و من نه.
 • در سامانه ثبت نام طرح ملی مسکن امکان ثبت نام متقاضیان در تهران در 12 شهر اطراف فراهم شد و پس از ثبت نام مدیرکل راه و شهرسازی در مصاحبه آنلاین اعلام کرد که تهران تنها در 5 شهر اطراف خود می تواند ثبت نام کند. امکان ویرایش شهر درخواستی در سامانه وجود ندارد و وزارت راه و شهرسازی به دلیل ناهماهنگی در سامانه ثبت نام باید فرصت ویرایش را برای این دسته از داوطلبان در سامانه فراهم کند.
  حمله مسلحانه به اپراتور دفتر صدا و سیما در کابل

 • ملت ایران چقدر باید برای قراردادهایی که یک سری دلال فوتبال با بازیکنان درجه سه، چهار آفریقایی، اروپایی و عرب منعقد می کنند، بپردازند؟ آیا شستا و سایر شرکت های مدیریتی با توجه به اینکه دولت برای تامین ارز مورد نیاز برای درمان بیماران خاص دست و پنجه نرم می کند، مجاز به پرداخت میلیون ها دلار خسارت به این دلالان خداترس هستند؟ از کشور دارید؟
 • چه بیمه ای برای بازنشستگان وجود دارد؟ تمام مراکزش تلفنی و ساعت مکالمه شلوغ است و با وصل شدن صف تمام می شود. بیمه تکمیلی تقلبی است. بیرون شهر یه اتفاقی برام افتاد و از ناحیه پا مجروح شدم و به کلینیک خصوصی رفتم و 25 میلیون 1 بخیه دادم آستر و جنسیت دکتر مجرد یا متاهل سن و دست چپ و راست خونه !!!! در نهایت حاضر شدم یک میلیون پول بدهم تا بیمه بی توجهی کند.
 • مدارک تحویل را در عرض حدود دو تا سه ماه به آتیه سازان حافظ تحویل دادیم که پیامک دریافت کردند اما خبری از پرداخت هزینه های درمانی نبود.
 • به بازنشستگان فکر کنید …. چگونه با 3 ماه و نیم زندگی کنیم ؟؟؟ !!!!
 • با سلام در پرداخت نفقه می گویند هر شش ماه یکبار ویرایش می شود تا کسانی که مانده یا اشتباه می کنند بررسی شوند.
  ولی آن اتفاق نیفتاد
  بگو که خانه یا ماشین داری
  هزینه زندگی را از کجا تهیه کنیم؟
  لطفا بررسی کنید، با تشکر

 • با سلام در حال حاضر مستمری بگیران کشوری ماهیانه یک تا سه میلیون تن بیشتر از مستمری بگیران تامین اجتماعی دریافت می کنند.
 • بیمه سلامت کاملاً ماهیت خود را از دست داده است. دولت و مجلس هر روز گروه جدیدی را به بیمه سلامت اضافه می کنند. بیمه سلامت که فقط فرهنگیان در آن مانده اند به بهانه های مختلف روز به روز خدمات خود را کاهش می دهند. هیچ پزشکی حتی به بیمه درمانی هم نگاه نمی کند. داروها کاملاً بدون بیمه هستند و هیچ دارویی جز چند داروی ساده و ارزان بیمه نیست و هر روز با این حقوق کمرمان شکسته و تحمل ما دیگر تحمل نمی شود. همه بیمه ها باید ادغام می شد و فقط یک بیمه به نام بیمه سلامت. هیچ یک از سازمان ها و وزارتخانه ها قبول نکردند و فقط بدنسازان ماندند که این به دلیل سود برخی در وزارت آموزش و پرورش است.
 • خادم فرهنگی بازنشسته دو دختر دوقلو دارم که باید برای جهیزیه شان پس انداز کنم. من دیابت دارم در حالی که بسیاری با درآمد بیشتر و دارایی بیشتر یارانه دریافت می کنند. کشاورزان اکنون بیش از ده میلیارد دارایی دارند. اما یارانه می گیرند.
 • ملاک حذف یارانه چه بود اگر شخصی با هزار وام و بدبختی خانه کوچکی بخرد و ماشین شخصی برای استفاده تهیه کند باید از یارانه محروم شود؟
 • من 12 ساله از زن و دخترم جدا شدم چون شوهرم معتاد بود همه مدارک رو فروخته یا رهن کرده بود و متاسفانه نمیتونستیم یارانه بگیریم وای خدا حق ندارم بخورم خدایا لطفا به من بگویید با این گروه چه کار کنم.
 • هنگام ادغام تعدادی از بانک ها در بانک سپه، به دلیل مشکلاتی که در انتقال اطلاعات حساب وجود داشت، برخی از وام ها با پرداخت (با وجود موجودی در حساب ذخیره) از حساب برداشت شد.
  علیرغم عدم مداخله مشتری در این فرآیند، جریمه تاخیر منتفی شد و متاسفانه بانک سپه به هیچ وجه مسئولیتی ندارد. وقتی با مرکز پشتیبانی این بانک تماس گرفتم، خدا را شکر مبلغ جریمه شما ناچیز است.
  با قبض سرانگشتی و جریمه برای سایر مشتریان، به نظر می رسد برای پرداخت هزینه انتقال از جیب مشتریان برنامه ریزی شده است.
  قاسم سلیمانی از نظامی تا ساختمان مدرسه

دیدگاهتان را بنویسید