دانلود v2rayNG برای اندروید v2rayNG 2023 1.7.35

برای راه‌اندازی سرور VPN برای سازمان و شرکت خودتان می‌بایست سرور داشته باشید و نرم‌افزار روی آن نصب کنید. دانلود V2Ray که یکی از برنامه‌های معروف است، یک روش راه‌اندازی سرور وی پی ان است. برای اتصال به سرور در اندروید، می‌توانید از دانلود v2rayNG برای اندروید شروع کنید، یک نرم‌افزار کلاینت برای اتصال به سرور.

بسیاری از کاربران مبتدی که در مورد دانلود فیلتر شکن v2ray شنیده‌اند، تصور می‌کنند که بدون راه‌اندازی سرور و طی کردن مراحل نسبتاً پیچیده‌ی نصب نرم‌افزار می‌توانند از آن استفاده کنند اما دقت کنید که v2ray یک پروژه‌ جالب و قدرتمند برای راه‌اندازی سرور VPN است. در ادامه به معرفی سرور v2rayng می‌پردازیم. برای دانلود مستقیم v2rayNG و همین‌طور راهنما و کانفیگ v2ray اندروید به ادامه مطلب توجه فرمایید.

شاید تاکنون در مورد وی پی ان v2ray شنیده باشید و حتی فایل APK آن را نصب کرده باشید. این برنامه بیش از 1 میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده است و امتیاز آن 4.5 از 5 است، لذا بسیاری از کاربران مبتدی تصور می‌کنند که استفاده از آن مثل سایر اپ‌های VPN‌ است اما در واقع v2ray نیاز به راه‌اندازی سرور دارد و برای کاربرانی مفید است که می‌خواهند برای سازمان و شرکت خودشان، VPN اختصاصی داشته باشند تا امنیت و حریم خصوصی حفظ شود.

V2Ray چیست؟

برای راه‌اندازی شبکه مجازی خصوصی یا به اختصار VPN، لازم است سرور یا سرورهای ابری تهیه شود و نرم‌افزاری برای ایجاد تونل ترافیک اینترنت روی آن نصب شود. گام بعدی این است که کامپیوتر و گوشی کاربران به سرور VPN وصل شده و از مسیر سرور VPN به سرور سایت‌ها و اپ‌ها دسترسی پیدا کنند.

  دانلود Touch VPN برای اندروید با لینک مستقیم Touch VPN 2023 2.0.8

یکی از پروژه‌های مرتبط با راه‌اندازی سرور VPN، پروژه‌ای است که در گیت‌هاب منتشر شده و نام آن V2Ray است. لذا اگر به دنبال دانلود v2rayng با لینک مستقیم هستید، می‌توانید از صفحه رسمی این پروژه در گیت‌هاب بازدید کنید. لینک v2rayNG و همین‌طور نرم‌افزار سمت سرور و نحوه‌ی نصب به صورت کامل در توضیحات پروژه ذکر شده است.

در طراحی V2Ray روی بهبود عملکرد و قابلیت‌های Shadowsocks کار شده و لذا V2Ray یک روش قدرتمند برای دور زدن محدودیت‌های اینترنت در کشورهای مختلف محسوب می‌شود. به عنوان مثال ایرانیانی که می‌خواهند از خدمات سایت‌های خارجی خاص استفاده کنند، به علت تحریم‌ها دچار مشکل می‌شوند و نیاز به تغییر IP دارند. با V2Ray این کار ممکن می‌شود. با V2Ray پورت‌ها به صورت دینامیک تعریف شده و تغییر می‌کند. لذا شناسایی ارتباط دشوار می‌شود.

آموزش استفاده از v2rayNG

همان‌طور که اشاره کردیم، V2Ray پروژه‌ای برای کاربران مبتدی نیست و نیاز به راه‌اندازی سرور یا خرید اکانت دارد. قبل از دانلود فیلتر شکن v2rayNG برای اندروید دقت کنید که این برنامه یک سرویس VPN است که در ایران با عنوان فیلتر شکن شناخته نیز شناخته می‌شود.

برای نصب کردن V2Ray روی سرور لینوکس، می‌بایست ابتدا سیستم را بروزرسانی کنید و کرل را نصب کنید. پس از آن نوبت به نصب کردن برنامه و فایل کانفیگ v2ray اندروید و غیره و می‌رسد. همه‌ی فایل‌ها در‌ سایت‌هایی نظیر گیت‌هاب موجود است. به علاوه دستور العمل نصب و راه‌اندازی نیز در صفحه رسمی V2Ray-Core در گیت‌هاب قرار داده شده است.

https://github.com/v2ray/v2ray-core

پس از راه‌اندازی سرور V2Ray نوبت به دانلود v2rayNG برای اندروید با لینک مستقیم می‌رسد.

  دانلود فیلتر شکن ادگارد جدید AdGuard VPN 2022 اندروید

دقت کنید که دانلود v2rayNG برای ویندوز امکان‌پذیر نیست چرا که این برنامه مختص اندروید است، برای ویندوز و وصل شدن به سرور V2Ray‌ از طریق کامپیوتر و لپ‌تاپ می‌بایست برای دانلود v2rayN-Core.zip از گیت‌هاب یا سایر سایت‌های دانلود برنامه اقدام کنید.

امکان اتصال به سرور V2Ray از طریق مک‌های اپل و همین‌طور آیفون و آیپد نیز وجود دارد و برای این کار برنامه‌های متفاوتی ساخته شده است. لذا در مورد دانلود V2RayX برای مک‌او‌اس و دانلود i2Ray که اپی برای سیستم عامل iOS است، گوگل کنید.

زبان اصلی v2rayNG متناسب با کشور سازنده‌ی آن است اما می‌توانید زبان را تغییر دهید. برقراری کانکشن با پروتکل‌های مختلف و متنوع پشتیبانی شده در شرایط مختلف امکان‌پذیر است.

دانلود v2rayNG برای اندروید v2rayNG 2023 1.7.35

دانلود v2rayNG برای اندروید v2rayNG 2023 1.7.35

شاید وارد کردن تنظیمات وقت‌گیر و پیچیده به نظر برسد، در این صورت آموزش استفاده از v2rayNG را مطالعه کنید و از روش اسکن QR Code برای کانفیگ v2rayNG استفاده کنید که ساده و سریع است.

دانلود v2rayNG برای اندروید v2rayNG 2023 1.7.35

دانلود v2rayNG برای اندروید v2rayNG 2023 1.7.35

اگر در اتصال به سرور مشکل داشتید، دقت کنید که خرید سرور امریکا برای v2rayNG یا خرید سرور در کشورهایی که محدودیت ارتباط بیشتر اعمال می‌شود، منطقی نیست و می‌بایست سرور مجازی یا سرور اختصاصی و یا سرور کلود از کشورهای دیگر خریداری کنید. 

https://github.com/2dust/v2rayNG

دانلود v2rayNG برای اندروید با لینک مستقیم

با توجه به محدودیت‌ها از قرار دادن لینک v2rayNG معذوریم اما پیدا کردن لینک دانلود این اپ بسیار ساده است چرا که در سایت‌های مختلف و از جمله گیت‌هاب به اشتراک گذاشته شده است.

دانلود v2rayNG با لینک مستقیم، نسخه جدید 16 بهمن

  • آپدیت جدید: یکشنبه 16 بهمن 1401
  • جدیدترین نسخه: v2rayNG 2023 1.7.35
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-02-05 Time: 07:52:13
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-02-06 Time: 04:04:49

دیدگاهتان را بنویسید