دانلود Smart VPN‌ با لینک مستقیم Smart VPN 2.9.3

دانلود Smart VPN اندروید راهی برای دور زدن تحریم است. این کار با تغییر آدرس آی‌پی انجام می‌شود به این صورت که به جای مراجعه‌ی مستقیم به یک سایت خارجی، از طریق سرورهای VPN به سایت خارجی مراجعه می‌کنید. با این کار آدرس آی‌پی ایران از دید سایتی که خدماتی را برای ایرانیان محدود کرده، پنهان می‌ماند و مثل یک کاربر خارجی از سایت موردنظر استفاده می‌کنید. کاربران ایرانی معمولاً در مورد دانلود فیلتر شکن smart vpn با لینک مستقیم جستجو می‌کنند چرا که از این برنامه به عنوان فیلتر شکن استفاده می‌کنند.

با توجه به محدودیت‌ها دانلود اسمارت vpn از این وب‌سایت امکان‌پذیر نیست. در ادامه به ویژگی‌ها و نکات امنیتی استفاده از VPN می‌پردازیم که بهتر است قبل از دانلود برنامه smart vpn مطالعه کنید.

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

دانلود smart vpn برای اندروید راهی برای عبور از تحریم

اگر در استفاده از خدمات برخی سایت‌های خارجی مشکل دارید، احتمالاً‌ علت به محدودیت‌های اینترنت مربوط می‌شود. ممکن است این محدودیت‌ها از داخل یا خارج کشور اعمال شده باشد و به هر صورت نتوانید فایل دانلود کنید، آمار و اطلاعات را ببینید، صفحات خاصی از سایت موردنظر را باز کنید و با مشتریان و همکاران ارتباط برقرار کنید. در همه‌ی شرایط دانلود اسمارت وی پی ان یا سایر برنامه‌های تغییر آی‌پی ممکن است مشکل شما را حل کند.

به عنوان مثال برای ارتباط با مشتریان در اینستاگرام یا تلگرام و توییتر می‌توانید دانلود Smart VPN Plus یا نسخه‌ی معمولی آن را امتحان کنید. البته نسخه‌ی پولی نیاز به پرداخت هزینه دارد و برای کسی که نیازمند دانلود وی پی ان رایگان و بدون قطعی است، مناسب نیست.

  دانلود فیلتر شکن GRAPH VPN برای ویندوز + رایگان

نکات امنیتی دانلود smart vpn پلاس و Smart vpn نارنجی

ممکن است برای استفاده از سرورهای غیررایگان یک برنامه‌ی VPN‌ به نسخه‌ی کامل و پولی آن نیاز داشته باشید و از طرفی نخواهید هزینه کنید! در این شرایط ممکن است نصب فایل APK مود شده و کرک شده، تا مدتی مشکل شما را حل کند. اما نکته‌ی مهم این است که فایل دستکاری شده را از منبع قابل اعتماد دریافت کنید.

دانلود مستقیم smart vpn معمولی یا پلاس از منبع تأیید نشده خطرات امنیتی جدی به دنبال دارد. به عنوان مثال ممکن است این برنامه پس از نصب و اتصال به سرورهای ناشناخته، اقدام به دانلود ویروس و بدافزار کند! یا سایت‌های اشتباه را به جای سایت اصلی نمایش دهد! دانلود Smart VPN برای کامپیوتر و اندروید می‌بایست از منبع قابل اعتماد انجام شود. بهتر است به جای فایل دستکاری شده، فقط و فقط برای دانلود برنامه smart vpn اصلی اقدام کنید.

دانلود فیلتر شکن smart vpn و مزایای آن

دقت کنید که دانلود اسمارت وی پی ان برای اندروید 4 امکان‌پذیر نیست. این برنامه مخصوص اندروید 5 و نسخه‌های بعدی اندروید است. اسمارت وی پی ان تاکنون بیش از 1 میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده و امتیاز آن 4.1 از 5 است که نشان‌دهنده‌ی محوبیت بالای آن در میان کاربران کشورهای مختلف است.ولیکن قبل از Smart vpn نارنجی یا هر نوع نسخه‌ی دیگری از این برنامه بهتر است نظر کاربران ایرانی را بخوانید و بررسی کنید که آیا این برنامه به درستی کار می‌کند یا محدود است و نصب کردن آن بی‌فایده! با دانلود فیلتر شکن smart vpn با لینک مستقیم از منابع معتبر می‌توانید به سرورهای مختلف که در کشورهای مختلفی واقع شده، متصل شوید. رابط کاربری برنامه بسیار ساده است و به راحتی از آن استفاده خواهید کرد.

دانلود مستقیم smart vpn

همان‌طور که اشاره کردیم امکان دانلود Smart VPN با لینک مستقیم از این وب‌سایت وجود ندارد. لذا برای دانلود smart vpn پلاس یا نسخه‌ی معمولی آن به سایت‌های دیگر مراجعه فرمایید.

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

دانلود Smart VPN با لینک مستقیم، نسخه جدید 3 بهمن

  • آپدیت جدید: دوشنبه 3 بهمن 1401
  • جدیدترین نسخه: Smart VPN 2.9.3
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-01-23 Time: 17:52:13
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-01-24 Time: 12:26:19

دانلود Smart VPN 2.9.3 با حجم ۲۳.۱ مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید