دانلود وی پی ان قوی Kuto VPN با لینک مستقیم Kuto VPN 2.2.17

اگر در استفاده از برخی سایت‌های خارجی نظیر گوگل آنالیتیکس، سیمیلار وب و حتی سایت‌های عمومی‌تر نظیر گیت‌هاب مشکل دارید، دقت کنید که در این سایت‌های خاص، به دلیل تحریم‌ها خدمات به کاربران ایرانی داده نمی‌شود. برای دور زدن تحریم می‌بایست آدرس آی‌پی واقعی خود را که به ایران مربوط می‌شود، پنهان کنید. دانلود KUTO VPN برای اندروید یکی از راه‌های دور زدن تحریم است. البته دانلود VPN قوی و امن برای کارهای حساس ضروری است و دانلود وی پی ان رایگان با هر عنوان و از هر سایتی، کاری اشتباه است.

دقت کنید که وی پی ان مسیر ارتباط شما با سایت‌ها و سرورها را تغییر می‌دهد و به همین علت است که در ایران با نام فیلتر شکن شناخته می‌شود و اغلب کاربران در مورد دانلود فیلتر شکن KUTO VPN با لینک مستقیم جستجو می‌کنند.

نصب Kuto VPN و نکات امنیتی مهم

قبل از نصب کردن VPN بهتر است در مورد روش کار آن اطلاعات اولیه داشته باشید. زمانی که اتصال به سرور VPN فعال می‌شود، به جای اینکه اپلیکشین‌ها و برنامه‌ها به صورت مستقیم به سرور سایت‌های خارجی یا اپلیکیشن‌ها مراجعه کنند، ابتدا به یک شبکه‌ی خصوصی مجازی یا به اختصار VPN مراجعه می‌کنند و سپس ارتباط با سرور سایت یا برنامه‌ی موردنظر برقرار می‌شود. در این ارتباط واسطه‌ای، طبعاً آدرس IP واقعی مخفی می‌ماند و به همین علت یکی از راه‌های دور زدن تحریم‌ها برای کاربران اندروید، دانلود KUTO VPN با لینک مستقیم برای اندروید است.

اما نکات امنیتی:

دقت کنید که همیشه نصب کردن VPN توأم با ریسک است چرا که ارایه کننده خدمات وی پی ان می‌تواند روی سرور وی پی ان نرم‌افزارهایی برای جاسوسی یا آلوده کردن دیوایس کاربران به ویروس و بدافزار نصب کند. به این ترتیب VPN به جای آنکه امنیت دیوایس کاربر را ارتقا دهد، موجب آلوده شدن به جاسوس‌افزار و باج‌افزار و … می‌شود.

  دانلود فیلتر شکن GRAPH VPN برای ویندوز + رایگان

دانلود مستقیم Kuto VPN یا سایر اپلیکیشن‌های وی پی ان از منابع ناشناخته حتی خطرناک‌تر است. البته با توجه به محدودیت استفاده از وی‌پی‌ان در کشورمان، دانلود kuto vpn از مایکت یا دانلود kuto vpn از بازار امکان‌پذیر نیست و در صورت نیاز می‌بایست از سایت‌های دانلود اپ معتبر استفاده کنید. به علاوه دقت کنید که دانلود KUTO VPN برای کامپیوتر ویندوزی و همین‌طور مک‌های اپل نیز امکان‌پذیر است چرا که این برنامه نسخه مخصوص ویندوز و مک‌او‌اس نیز دارد.

متأسفانه Kuto VPN از نگاه برخی متخصصین، از نظر حفظ حریم خصوصی و امنیت، مورد تأیید نیست! اما به هر حال با بیش از ۵ میلیون دانلود از گوگل پلی و امتیاز 4.5 از 5، نظر مثبت بسیاری از کاربران را جلب کرده است.

دانلود KUTO VPN Pro و رایگان

پس از دانلود فیلتر شکن KUTO VPN با لینک مستقیم یا از سایت‌های معتبر می‌توانید به راحتی به یکی از سرورهای وی پی ان متصل شوید. دقت کنید که زمان پینگ یا تأخیر روبروی سرورها ذکر شده که هر چه پایین‌تر باشد، سرعت اتصال معمولاً بیشتر است و سرعت دانلود نیز معمولاً بیشتر خواهد بود. برای استفاده از همه‌ی سرورها می‌بایست هزینه کنید و اشتراک پولی بخرید.

دقت کنید که به جای دانلود KUTO VPN Pro سراغ دانلود KUTO VPN مود شده نروید چرا که اپلیکیشن VPN یک برنامه‌ی مهم و امنیتی است و بهتر است نسخه‌ی رسمی و بدون دستکاری نصب شود.

دانلود وی پی ان قوی Kuto VPN با لینک مستقیم Kuto VPN 2.2.17

دانلود وی پی ان قوی Kuto VPN با لینک مستقیم Kuto VPN 2.2.17

با دانلود KUTO VPN برای اندروید می‌توانید از سایت‌هایی که محدود یا فیلتر شده و در عین حال خدمات و فایل‌های مفیدی دارند، استفاده کنید. به عنوان مثال می‌توانید از میلیون‌ها ویدیوی آموزشی یوتیوب استفاده کنید. البته کاربردهای منفی نیز برای فیلتر شکن وجود دارد و به همین علت استفاده از وی پی ان ممنوع است!

  دانلود فیلتر شکن GRAPH VPN برای ویندوز + رایگان

دقت کنید که حین کار با برنامه‌های مهم نظیر اپلیکیشن بانک‌ها، به هیچ عنوان وی‌پی‌ان فعال نباشد. بهتر است پس از دانلود KUTO VPN با لینک مستقیم یا از گوگل پلی و غیره، تنظیمات مربوط به برنامه‌هایی که از طریق VPN به اینترنت متصل می‌شوند را بررسی کنید و اپ‌های بانکی و مهم را در لیست اتصال به واسطه‌ی سرور VPN غیرفعال کنید.

دانلود وی پی ان قوی Kuto VPN با لینک مستقیم Kuto VPN 2.2.17

دانلود وی پی ان قوی Kuto VPN با لینک مستقیم Kuto VPN 2.2.17

دانلود مستقیم فیلتر شکن Kuto VPN

با توجه به محدودیت اخیر، از قرار دادن لینک دانلود مستقیم وی پی ان های غیرمجاز معذوریم. هنوز لیست مشخصی از اپ‌های تأیید شده وجود ندارد و در مورد دانلود Kuto VPN برای اندروید نیز امکان قرار گرفتن لینک مستقیم در حال حاضر وجود ندارد. برای دانلود مستقیم فیلتر شکن قوی و رایگان، فقط از سایت‌های معتبر ایرانی یا خارجی بازدید کنید و از دانلود نسخه مود شده و دستکاری شده خودداری کنید.

دانلود Kuto VPN با لینک مستقیم، نسخه جدید 3 بهمن

  • آپدیت جدید: دوشنبه 3 بهمن 1401
  • جدیدترین نسخه: Kuto VPN 2.2.17
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-01-23 Time: 07:11:21
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-02-07 Time: 10:59:27

دانلود Kuto VPN 2.2.17 با حجم ۳۳.۳ مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید