دانلود وی پی ان رایگان Saeron با لینک مستقیم Saeron VPN 1.3

برای دور زدن تحریم سایت‌های خارجی از نرم‌افزار تغییر آی‌پی استفاده می‌شود که یک نوع ساده‌ و محبوب آن، VPN است. با دانلود saeron وی پی ان یا هر اپ دیگری که عملکرد VPN داشته باشد، می‌توانید از سایت‌های خارجی که به ایرانیان خدمات ارایه نمی‌کنند استفاده کنید چرا که از طریق سرورهای واسطه در کشورهای دیگر به سایت موردنظر دسترسی پیدا می‌کنید و در نتیجه آدرس آی‌پی ایران مخفی می‌ماند.

دقت کنید که دانلود وی پی ان سائرون با لینک مستقیم از این سایت امکان‌پذیر نیست. لذا در مورد خرید اکانت و لینک مستقیم Saeron VPN سوال نکنید! برای دانلود فایل APK وی پی ان رایگان سائرون به سایت‌های معتبر دانلود اپ مراجعه کنید.

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

دانلود VPN‌ قوی و روش کار آن

وی پی ان یک اپلیکیشن امنیتی است که در سیستم عامل‌های مختلف قابل استفاده است. زمانی که سازمان یا شخصی در رابطه با اطلاعات وب‌گردی و امنیت سیستم‌ها نگران می‌شود یا با محدودیت‌های خاصی روبرو می‌شود، از VPN استفاده می‌کند. البته روش‌های دیگری برای رفع محدودیت وجود دارد، به عنوان مثال بسیاری از کاربران ایرانی برای کسب و کار خودشان از تلگرام جهت ارتباط با مشتریان استفاده می‌کنند و حتی ربات برای کارهای متداول طراحی کرده‌اند. لذا مهاجرت به اپ دیگری برایشان ممکن نیست. بنابراین از پروکسی تلگرام استفاده می‌کنند تا محدودیت‌های اینترنت را دور بزنند.

اما VPN قبل از آنکه فیلتر شکن قوی محسوب شود، یک اپ برای ارتقای امنیت و حفظ حریم خصوصی است. بعضی از شرکت‌ها و سازمان‌های داخلی نیز سرور VPN اختصاصی خودشان را راه‌اندازی می‌کنند و روی آن فایروال قوی و نرم‌افزارهای امنیتی مختلف نصب می‌کنند.

  دانلود فیلتر شکن GRAPH VPN برای ویندوز + رایگان

طرز کار VPN به این صورت است که با دانلود وی پی ان جدید می‌توانید از طریق سرورهای واسطه در نقاط جغرافیای دیگر نظیر اروپا و آمریکا به سرور سایت‌های خارجی وصل شوید. این کار برای مخفی کردن IP واقعی ضروری است. به عنوان مثال اگر به گوگل آنالیتیکس مراجعه کنید یا بخواهید از سایتی با پی پال خرید کنید، نباید آدرس آی‌پی ایران داشته باشید! لذا دانلود وی پی ان رایگان یا پولی که امنیت خوبی داشته باشد، ضروری می‌شود.

دانلود Saeron VPN و مزایای آن

همان‌طور که اشاره کردیم روش‌های زیادی برای مخفی کردن آدرس آی‌پی در اینترنت وجود دارد و به همین ترتیب نرم‌افزارهای امنیتی زیادی برای بهبود امنیت سیستم‌ها وجود دارد. VPN یکی از ساده‌ترین روش‌ها است چرا که نیازی به تایپ کردن عدد و استفاده از پروکسی نیست و با یک تپ کردن، اتصال برقرار می‌شود. به همین سادگی!

با دانلود Saeron VPN برای اندروید می‌توانید به سرورهای متنوعی که در کشورهای مختلف واقع شده وصل شوید و از طریق این سرورها، سایت‌ها و اپ‌ها را باز کنید. این اپ تنظیمات ساده و کمی دارد! اما گزینه‌ی مفید Excluded applications را فراموش نکنید. با استفاده از این گزینه می‌توانید برنامه‌هایی که قرار نیست از طریق سرور VPN به اینترنت متصل شوند را مشخص کنید. به عنوان مثال می‌توانید اپ بانک را به صورت مستقیم به سرور بانک متصل کنید و نه از طریق VPN. این کار با توجه به اینکه سازنده‌ی VPN لزوماً از اطلاعات وب‌گردی شما سوء استفاده نمی‌کند، ضروری است.

دانلود وی پی ان رایگان Saeron با لینک مستقیم Saeron VPN 1.3

دانلود وی پی ان رایگان Saeron با لینک مستقیم Saeron VPN 1.3

دقت کنید که امتیاز وی پی ان سائرون در گوگل پلی 4.7 از 5 است و تاکنون بیش از 100 هزار مرتبه دانلود شده است. اما تعداد دانلود بالا دلیلی بر تأیید سازنده‌ی وی پی ان نیست و ممکن است یک سازمان جاسوسی یا هکر برای دسترسی به اطلاعات وب‌گردی شما، وی پی ان رایگان و قوی ارایه کند اما در خفا با نصب اپ و جاسوس افزار، از شما جاسوسی کند!

  دانلود فیلتر شکن TM Tunnel VPN برای ویندوز بدون قطعی

دانلود وی پی ان رایگان Saeron با لینک مستقیم Saeron VPN 1.3

دانلود Saeron VPN با لینک مستقیم

دانلود فایل APK با لینک مستقیم همواره خطر امنیتی دارد چرا که ممکن است شخصی برای خرابکاری، فایل برنامه اصلی را دستکاری کند و برای دانلود قرار دهد! در مورد VPN این خطر بیشتر هم می‌شود.

توصیه‌ی ما این است که دانلود Saeron وی پی ان برای اندروید فقط از سایت‌های معتبر و تأیید شده ایرانی یا خارجی انجام شود. البته اگر به گوگل پلی دسترسی داشته باشید، می‌توانید دانلود وی پی ان سائرون را از گوگل پلی انجام بدهید که گزینه‌ی مطمئن‌تری نسبت به استفاده از لینک مستقیم Saeron VPN است.

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

دانلود Saeron VPN با لینک مستقیم، نسخه جدید 16 بهمن

  • آپدیت جدید: یکشنبه 16 بهمن 1401
  • جدیدترین نسخه: Saeron VPN 1.3
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-02-05 Time: 00:21:42
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-02-07 Time: 10:59:45

دانلود Saeron VPN 1.3 با حجم ۴۰.۴ مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید