دانلود فیلتر شکن Now VPN با لینک مستقیم Now VPN 2.5.5

دانلود now VPN برای اندروید یکی از راه‌های دور زدن تحریم و استفاده از خدمات سایت‌های خارجی است. برنامه VPN در نقش ابزاری برای باز کردن سایت‌های محدود شده در برخی کشورها نیز به کار می‌رود چرا که مسیر ارتباطی گوشی یا کامپیوتر کاربر با سرور سایت‌ها و اپ‌ها را تغییر می‌دهد. لذا VPN به عنوان فیلتر شکن نیز شناخته می‌شود. به عنوان مثال ممکن است برای کسب و کار خودتان و ارتباط با مشتریان به تلگرام یا اینستاگرام نیاز داشته باشید که متأسفانه در ایران محدود شده است. در این صورت می‌توانید از فیلتر شکن Now VPN استفاده کنید.

با توجه به محدودیت‌های فعلی، امکان دانلودبهترین vpn رایگان برای آندروید از این وب‌سایت وجود ندارد و لینک مستقیم فیلتر شکن Now VPN نیز غیرفعال است.

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

دانلود VPN قوی یا امن؟

در انتخاب برنامه VPN برای اندروید یا کامپیوتر همیشه امنیت و حفظ حریم خصوصی مهم‌تر از سرعت است چرا که سرور VPN توسط هر شخص یا سازمانی قابل راه‌اندازی است و ممکن است افرادی برای جاسوسی یا خرابکاری در گوشی یا کامپیوتر شما سرور VPN راه‌اندازی کنند. با انتشار یک برنامه رایگان و قرار دادن فایل APK در سایت‌های مختلف، کاربران استفاده از VPN را شروع می‌کنند و هکر به هدف خود می‌رسد! به عبارت دیگر می‌تواند در ادامه‌ی کار اپلیکیشن آلوده نظیر جاسوس‌افزار و باج‌افزار روی وسایل نصب کند یا اطلاعات مربوط به وب‌گردی کاربران را برای مقاصد شوم استفاده کند.

  دانلود فیلتر شکن نامحدود Eftabs VPN نسخه اصلی

در صورت دانلود VPN رایگان، دقت کنید که تا جایی که ممکن است در مورد سازنده تحقیق کنید.

دانلود فیلتر شکن Now VPN با لینک مستقیم، یک خطر دیگر نیز دارد و آن دستکاری فایل APK اصلی است، به عنوان مثال اضافه شدن سرورهای خاص برای خرابکاری یک مشکل جدی است. بنابراین در صورت دانلود Now VPN با لینک مستقیم، حتماً آن را از سایت‌های معتبر دریافت کنید. می‌توانید لینک فایل APK را به کمک آنتی‌ویروس‌های آنلاین نظیر ویروس توتال نیز اسکن کنید که مبادا برنامه خطرناکی به جای Now VPN APK به دست شما برسد.

دانلود Now VPN و مزایای آن

دقت کنید که اپلیکیشنی با نام مشابه نیز وجود دارد و برخی افراد به جای دانلود new VPN این برنامه را دانلود می‌کنند و یا برعکس، به جای آنکه در مورد Now VPN دانلود جستجو کنند، در مورد دانلود now VPN برای اندروید سرچ می‌کنند. فیلتر شکن Now VPN یک وی پی ان رایگان و نامحدود خواهید داشت. البته همه‌ی سرورها به صورت رایگان قابل استفاده نیست و برای وصل شدن به سرورهای سریع‌تر در کشور انتخابی، می‌بایست هزینه پرداخت کنید اما چند سرور رایگان نیز برای عموم در نظر گرفته شده است.

دانلود فیلتر شکن Now VPN با لینک مستقیم Now VPN 2.5.5

دانلود فیلتر شکن Now VPN با لینک مستقیم Now VPN 2.5.5

پس از دانلود VPN قوی و جدید Now VPN می‌توانید با یک تپ ساده، کانکشن به سرور VPN‌ را برقرار کنید و از طریق سرور وی پی ان به سایت‌های خارجی که کاربران ایرانی را تحریم کرده‌اند مراجعه کنید. در این حالت آدرس آی‌پی واقعی شما که مربوط به ایران است، مخفی می‌ماند و به عنوان کاربری از یک کشور دیگر، به سایت موردنظر سر می‌زنید و در نتیجه تحریم‌ها را دور زده‌اید.

دانلود مستقیم Now VPN

همان‌طور که اشاره کردیم دقت کنید که به جای دانلود new VPN ، این اپ را دانلود نکنید و همین‌طور برعکس. فیلتر شکن Now VPN تاکنون بیش از 100 هزار بار از گوگل پلی دانلود شده و امتیاز کاربران به آن، 4.1 از 5 است. این اپ روی اندروید 4.1 نیز نصب می‌شود. لذا اگر به فکر دانلود وی پی ان برای اندروید 4.1 هستید، می‌توانید روی این اپلیکیشن حساب باز کنید در حالی که بسیاری از اپ‌های VPN‌ روی اندورید 5 به بعد نصب می‌شوند.

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

دانلود Now VPN با لینک مستقیم، نسخه جدید 3 بهمن

  • آپدیت جدید: دوشنبه 3 بهمن 1401
  • جدیدترین نسخه: Now VPN 2.5.5
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-01-23 Time: 08:22:42
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-01-24 Time: 12:25:34

دانلود Now VPN 2.5.5 با حجم ۵۵.۵ مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید