دانلود فیلتر شکن کوییک Quick VPN 1.17

حین باز کردن برخی از سایت‌ها یا صفحات خاص، پیامی در مورد تحریم و محدودیت برای IP ایران نمایان می‌شود و به صورت معمول یعنی بدون تغییر IP و مخفی کردن آی‌پی ایران، نمی‌توان از این سایت‌ها استفاده کرد. استفاده از فیلتر شکن جدید و قوی برای اندروید، یک راهکار مقابله با این نوع محدودیت است. البته دانلود Quick VPN برای اندروید و همین‌طور دانلود VPN برای ویندوز و سایر سیستم عامل‌ها، ممکن است برای دسترسی به سایت‌های غیرمجاز نیز صورت بگیرد که به همین علت استفاده از وی پی ان ممنوع است! اما به هر حال اشخاص و مشاغل و سازمان‌ها، برای مقاصد صحیح از وی پی ان استفاده می‌کنند. به عنوان مثال با دانلود فیلتر شکن VPN قوی و بدون قطعی می‌توانید ویدیوی آموزشی در یوتیوب تماشا کنید.

چرا دانلود فیلتر شکن VPN

قبل از هر چیز دقت کنید که فیلتر شکن ابزاری با کاربرد دوگانه است. هم می‌توان از آن برای دسترسی به سایت‌های غیرمجاز و غیرقانونی یا دارای محتوای غیراخلاقی استفاده کرد و هم می‌توان با دانلود برنامه quick VPN یا سایر وی پی ان ها، به سایت‌های مفید که محدود شده، دسترسی پیدا کرد.

نکته‌ی دیگر این است که وی پی ان یا شبکه‌ی خصوصی مجازی، یکی از اقسام فیلتر شکن است. روش کار وی پی ان به این صورت است که مسیر مستقیم بین گوشی یا کامپیوتر شما و سرور یک سایت یا اپلیکیشن را به مسیری با واسطه تبدیل می‌کند. منظور از واسطه، سرور VPN است.

با توجه به واسطه بودن سرور وی پی ان، ملاحظات امنیتی بسیار مهم است و نباید با تعریف و تمجید در مورد دانلود وی پی ان جدید و سریع، آن را نصب کرد. قبل از دانلود فیلتر شکن quick VPN و هر نوع برنامه‌ی دیگری، حتماً در مورد سازنده آن تحقیق کنید. در واقع دانلود فیلتر شکن قوی و بدون قطعی برای اندروید کار پیچیده‌ای نیست اما ممکن است یک هکر یا سازمان جاسوسی، سرور VPN رایگان در اختیار عموم بگذارد و از اطلاعات وب‌گردی کاربران سوء استفاده کند.

  دانلود Touch VPN برای اندروید با لینک مستقیم Touch VPN 2023 2.0.8

آیا دانلود Quick VPN با لینک مستقیم برای کامپیوتر امکان پذیر است؟

این اپلیکیشن در زمان نگارش این مطلب، فقط نسخه‌ی مخصوص اندروید دارد. به عبارت دیگر دانلود فیلتر شکن کوییک وی پی ان برای لپ تاپ و مک بوک امکان‌پذیر نیست!

اما یک راهکار محدود برای استفاده از فیلتر شکن Quark VPN و سایر برنامه‌های فیلتر شکن اندروید در کامپیوتر وجود دارد. می‌توانید فایل APK فیلتر شکن کوییک را از طریق بلو استکس یا نوکس اپ پلیر نیز روی ویندوز نصب کنید و در محیط شبیه‌سازی شده اندروید، از آن استفاده کنید که در این صورت کاربرد آن محدود به محیط شبیه‌سازی شده، خواهد شد.

دانلود فیلتر شکن quick VPN و مزایای آن

نکته‌ی جالب در مورد این برنامه، حجم بسیار کم آن است که کمتر از ۵ مگابایت است در حالی که اکثر برنامه‌های وی پی ان و فیلتر شکن، حجم بیش از ۱۵ مگابایت دارند. نکته‌ی دیگر این است که اگر به دانلود فیلتر شکن قوی و بدون قطعی برای اندروید قدیمی نیاز داشته باشید، با توجه به اینکه این اپلیکیشن از اندروید ۵ هم پشتیبانی می‌کند، یکی از گزینه‌های مناسب خواهد بود.

پس از دانلود برنامه quick VPN و نصب آن، با رابط کاربری بسیار ساده روبرو می‌شوید. انتخاب محل سرور واسطه یا به عبارت دیگر سرور VPN و اتصال به آن، با یک تپ ساده انجام می‌شود. البته در اولین اتصال، پیغامی برای تأیید امنیت ظاهر می‌شود و در مراتب بعدی، این پیام نمایش داده نمی‌شود.

دانلود فیلتر شکن کوییک Quick VPN 1.17

دانلود فیلتر شکن کوییک Quick VPN 1.17

همان‌طور که در تصاویر برنامه مشاهده می‌کنید، سرورها در کشورهای متعددی واقع شده است و می‌توان سرور مناسب را با توجه به سرعت انتخاب کرد.

  دانلود Moja VPN برای اندروید

این اپلیکیشن ساده، تنظیمات خاصی ندارد و استفاده کردن از آن بسیار ساده است. دقت کنید که اپ دیگری با نام مشابه موجود است. اگر به دنبال دانلود فیلتر شکن Quark VPN هستید، اشتباهاً این برنامه را نصب نکنید.

دانلود Quick VPN با لینک مستقیم

با توجه به محدودیت قانونی در مورد استفاده و توزیع وی پی ان، امکان دانلود مستقیم فیلتر شکن Quick VPN از این وب‌سایت وجود ندارد. در صورت نیاز به برنامه وی پی ان برای امور مفید و کاربردی، می‌توانید فایل Quick VPN APK را از سایت‌های معتبر و قدیمی دانلود اپ اندروید دریافت کنید. این کار برای اطمینان از اینکه فایل سالم و بدون دستکاری در اختیار شما قرار گرفته و بدافزار روی گوشی نصب نمی‌شود، ضروری است.

دانلود Quick VPN با لینک مستقیم، نسخه جدید 19 بهمن

  • آپدیت جدید: چهارشنبه 19 بهمن 1401
  • جدیدترین نسخه: Quick VPN 1.17
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-02-08 Time: 09:18:34
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-02-08 Time: 19:33:14

دانلود Quick VPN 1.17 با حجم ۳.۸ مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید