دانلود فیلتر شکن پرسرعت Nord VPN برای اندروید Nord VPN 5.28.0

یکی از راه‌های افزایش امنیت و حفظ حریم خصوصی، استفاده از VPN معتبر، امن و حافظ حریم خصوصی است. زمانی که از VPN امن استفاده می‌کنید، سروری بین کامپیوتر یا گوشی شما و دنیای عظیم اینترنت واسطه می‌شود که کار آن مقابله با حملات سایبری و مسدود کردن کدهای رهگیری و کدهای تبلیغاتی است. دانلود NordVPN برای ویندوز 10 یا اندروید با توجه به اینکه برنامه‌ای بسیار محبوب و قدیمی است، گزینه‌ی خوبی محسوب می‌شود.

با توجه به محدودیت‌ها، امکان دانلود NordVPN جدید و نیز دانلود نسخه قدیمی نورد VPN با لینک مستقیم از این وب‌سایت وجود ندارد. در ادامه به معرفی این برنامه می‌پردازیم.

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

دانلود NordVPN برای اندروید و مزایای آن

با دانلود نورد VPN کرک شده برای اندروید یا دانلود Nord vpn اصلی می‌توانید از قابلیت اصلی این اپلیکیشن که دسترسی به سرورهای مختلف در سراسر جهان است، بهره‌مند شوید. زمانی که از طریق سرورهای NordVPN به سایت‌های خارجی مراجعه می‌کنید، آدرس آی‌پی که معرف موقعیت جغرافیایی شما در اینترنت است، مخفی می‌ماند و به جای اینکه یک کاربر ایرانی شناخته شوید، به عنوان کاربری که در کشور دیگری حضور دارد، شناخته می‌شوید و در نتیجه می‌توان گفت که دانلود nordvpn مود شده یا نسخه‌ی اصلی این برنامه، یک راهکار ساده برای گذر از تحریم است.

ویژگی جالبی که برخی از اپ‌های وی پی ان دارند، مقابله با برخی روش‌های حملات سایبری است. به عنوان مثال اگر سایتی را باز کنید که در آن فایل آلوده قرار داده شده باشد، ممکن است لایه‌های امنیتی که در سرور VPN پیش‌بینی شده، جلوی نفوذ بدافزار به گوشی یا کامپیوتر شما را بگیرد. به همین جهت برخی از کاربران محتاط برای خرید nordvpn برای اندروید اقدام می‌کنند. با خرید نسخه‌ی پولی، می‌توانید از همه‌ی سرورهای رایگان و پولی استفاده کنید. البته با دانلود NordVPN کرک شده اندروید نیز قابلیت استفاده از سرورهای پولی فراهم می‌شود اما ممکن است کرک از کار بیافتد و یا دانلود نسخه جدید NordVPN که کرک شده باشد، امکان‌پذیر نباشد.

سازندگان NordVPN مثل سازندگان سایر وی پی ان ان مدعی هستند که به حریم خصوصی کاربر احترام می‌‌گذارند و از اطلاعات وب‌گردی کاربر هیچ نوع استفاده‌ای نمی‌کنند. به عبارت دیگر پس از برقراری ارتباط رمزگذاری شده در اینترنت، حریم خصوصی کاربر حفظ می‌شود. با توجه به محبوبیت فیلتر شکن Nord VPN، افراد زیادی به دنبال دانلود NordVPN برای کامپیوتر رایگان هستند. خوشبختانه دانلود NordVPN برای ویندوز 10 و 11 نیز امکان‌پذیر است و می‌توانید به سایت سازنده مراجعه کنید.

دانلود فیلتر شکن پرسرعت Nord VPN برای اندروید Nord VPN 5.28.0

دانلود فیلتر شکن پرسرعت Nord VPN برای اندروید Nord VPN 5.28.0

پس از دانلود فایل APK برنامه Nord vpn نصب آن ساده است و استفاده کردن از آن نیز بسیار ساده است. با یک تپ کردن ساده، اتصال به سرورهای سریع آغاز می‌شود و آدرس آی‌پی شما در اینترنت، به آدرس آی‌پی سرور VPN تبدیل می‌شود. به عبارت دیگر آی‌پی ایران با کمک دانلود فیلتر شکن نورد وی پی ان مخفی می‌ماند.

دانلود فیلتر شکن پرسرعت Nord VPN برای اندروید Nord VPN 5.28.0

دانلود فیلتر شکن پرسرعت Nord VPN برای اندروید Nord VPN 5.28.0

دانلود nordvpn کرک شده برای اندروید و خطرات آن

استفاده از وی پی ان رایگان و قوی با قبول ریسک سوء استفاده توسط سازنده همراه است. اگر برای دانلود نورد VPN کرک شده برای اندروید از سایت‌های ناشناخته و غیرمعتبر اقدام کرده باشید، یک خطر دیگر نیز اضافه می‌شود. ممکن است هکر یا شخص سودجویی با تغییر فایل APK به فکر سوء استفاده از کاربران فیلتر شکن باشد. لذا بهتر است دانلود مستقیم نورد وی پی ان فقط از سایت‌های معتبر و تأیید شده صورت بگیرد. البته گوگل پلی نیز همراه لینک دانلود نسخه جدید NordVPN را در اختیار کاربران آن قرار می‌دهد.

دانلود مستقیم Nord VPN برای اندروید

دقت کنید که دانلود نسخه قدیمی نورد VPN کار صحیحی نیست چرا که ممکن است حفره‌های امنیتی کشف شده در نسخه‌های قدیمی برنامه، راه نفوذ را برای هکرها باز کند. از طرف دیگر دانلود دانلود NordVPN برای اندروید رایگان است و می‌توانید از گوگل پلی نسخه‌ی جدید برنامه را دریافت کنید.

  دانلود فیلتر شکن جدید VPN Master با لینک مستقیم VPN Master 5.8.010

دانلود نورد وی پی ان فقط برای اندروید 6 به بعد امکان پذیر است. اگر به لینک دانلود مستقیم NordVPN نیاز دارید، از سایت‌های معتبر بازدید کنید. در حال حاضر قرار دادن لینک مستقیم دانلود فیلتر شکن Nord VPN در این سایت امکان‌پذیر نیست.

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

دانلود Nord VPN با لینک مستقیم، نسخه جدید 3 بهمن

  • آپدیت جدید: دوشنبه 3 بهمن 1401
  • جدیدترین نسخه: Nord VPN 5.28.0
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-01-23 Time: 13:22:42
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-02-07 Time: 10:59:39

دانلود Nord VPN 5.28.0 با حجم ۷۴.۶ مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید