دانلود فیلتر شکن قوی unseen online یا عینک سبز Unseen Online 1.542

برای مخفی کردن فعالیت‌های آنلاین و حفظ حریم خصوصی می‌توان از برنامه‌های VPN استفاده کرد. در نام برخی از برنامه‌ها اثری از VPN دیده نمی‌شود اما طرز کارشان درست شبیه به وی پی ان است به این معنی که ارتباط کاربر با سرور سایت‌ها و برنامه‌ها، از طریق یک سرور واسطه در کشور ثالث برقرار می‌شود. این کار برای مقابله با تحریم‌ها و همین طور برای دسترسی به سایت‌های فیلتر شده نیز مفید است. به همین جهت برخی از کاربران مبتدی در مورد دانلود فیلتر شکن Unseen Online نسخه اندروید جستجو می‌کنند و این برنامه را با نام فیلتر شکن عینک سبز نیز می‌شناسند.

در حال حاضر با توجه به ممنوعیت قانونی استفاده از وی پی ان، امکان دانلود فیلتر شکن unseen online نسخه اندروید با لینک مستقیم از بازار  با لینک مستقیم از این وب‌سایت وجود ندارد! برای مطالعه بیشتر و کسب اطلاعات مفید در مورد VPN به ادامه مطلب توجه فرمایید.

دانلود Unseen Online و حفظ حریم خصوصی

استفاده از وی پی ان با چند هدف مختلف صورت می‌گیرد. برخی از کاربران به دنبال دور زدن تحریم هستند و برخی دیگر برای ارتباط با مشتریان در واتساپ و تلگرام یا استفاده از سایت‌هایی نظیر یوتیوب و توییتر و اینستاگرام، به وی پی ان نیاز دارند. اما استفاده از وی پی ان به جز رفع محدودیت‌های اینترنت، با هدف افزایش امنیت و بهبود حریم خصوصی نیز صورت می‌گیرد.

سازندگان معروف و معتبر VPN با رمزگذاری ارتباط دیوایس کاربر و سرور وی پی ان و همین‌طور نگه نداشتن هیچ نوع فایل گزارش استفاده کاربران، در حفظ حریم خصوصی کوشا هستند اما این به معنی امن و مورد تأیید بودن هر نوع VPN و اپلیکیشن جدیدی نیست! قبل از دانلود Unseen Online و استفاده از آن به عنوان فیلتر شکن عینک سبز، حتماً در مورد سازنده تحقیق کنید و دیدگاه متخصصین را مطالعه کنید. این اپلیکیشن در سال 2016 معرفی شده و در حال حاضر با بیش از ۵ میلیون نصب از گوگل پلی، یکی از اپ‌های محبوب در عرصه‌ی وی پی ان محسوب می‌شود.

  دانلود فیلتر شکن ادگارد جدید AdGuard VPN 2022 اندروید

دقت کنید که در صورت دانلود نسخه قدیمی Unseen Online ممکن است برخی سرورها و تنظیمات مهم و امنیتی آن در اختیار شما قرار نگیرد!

متأسفانه این برنامه مختص اندروید 5 به بعد است. دانلود Unseen Online برای اندروید 4 امکان‌پذیر نیست مگر آنکه از نسخه‌های قدیمی استفاده کنید که از امنیت، کار صحیحی نیست.

دانلود Unseen Online برای کامپیوتر

سازنده‌ی فیلتر شکن عینک سبز در ابتدا نسخه مخصوص اندروید و آیفون را منتشر کرده است اما در آینده قرار است دانلود Unseen Online برای کامپیوتر با لینک مستقیم از سایت رسمی سازنده این برنامه، امکان‌پذیر شود. تا زمان انتشار نسخه مخصوص ویندوز، می‌توانید ابتدا برای دانلود فیلتر شکن Unseen Online نسخه اندروید با لینک مستقیم اقدام کنید و سپس فایل APK را در برنامه‌هایی نظیر بلو استکس یا Nox App Player که در حقیقت شبیه‌ساز اندروید برای کامپیوتر محسوب می‌شوند، نصب کنید. اما این روش یک اشکال مهم و اساسی دارد و آن اینکه استفاده از وی پی ان محدود به محیط شبیه‌سازی شده اندروید و برنامه‌های نصب شده در این محیط خواهد شد.

در صورت انتشار نسخه مخصوص ویندوز و دانلود Unseen Online برای کامپیوتر ، استفاده از این فیلتر شکن رایگان و نامحدود در همه‌ی برنامه‌های ویندوز امکان‌پذیر می‌شود.

دانلود فیلتر شکن unseen online نسخه اندروید و مزایای آن

فیلتر شکن عینک سبز با امتیاز 4.4 از ۵ در گوگل پلی، یکی از اپ‌های محبوب و معتبر در عرصه VPN محسوب می‌شود و تاکنون بیش از ۵ میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده است. با نصب کردن این اپلیکیشن، می‌توانید از سرورهای مختلفی که در کشورهای مختلف واقع شده، استفاده کنید و به واسطه‌ی این سرورها، از اینترنت استفاده کنید و تحریم‌ها را دور بزنید.

  دانلود فیلتر شکن ادگارد جدید AdGuard VPN 2022 اندروید

دقت کنید که روبروی سرورها، زمان پینگ یا تأخیر درج می‌شود. هر چه تأخیر کمتر باشد، طبعاً ارتباط سریع‌تر برقرار می‌شود و معمولاً سرعت دانلود و آپلود نیز بالاتر خواهد بود.

دانلود فیلتر شکن قوی unseen online یا عینک سبز Unseen Online 1.542

دانلود فیلتر شکن قوی unseen online یا عینک سبز Unseen Online 1.542

اگر به فکر دانلود فیلتر شکن سریع و بدون قطعی هستید، شاید برنامه‌های بهتری با توجه به موقعیت مکانی شما و سرویس دهنده اینترنت شما موجود باشد اما امنیت در درجه‌ی اول امنیت است و یکی از برنامه‌های امن و معتبر، VPN – Unseen Online است.

دانلود فیلتر شکن قوی unseen online یا عینک سبز Unseen Online 1.542

دانلود فیلتر شکن Unseen Online نسخه اندروید با لینک مستقیم

همان‌طور که در ابتدا اشاره شد، در حال حاضر امکان ارایه کردن لینک دانلود مستقیم فیلتر شکن عینک سبز یا هر VPN دیگری وجود ندارد. برای دانلود به سایت‌های ایرانی یا خارجی معتبر مراجعه کنید و اپ بدون دستکاری و جدید را نصب کنید. دانلود فیلتر شکن Unseen Online نسخه ویندوز در زمان نگارش این مطلب، امکان‌پذیر نیست اما طبق اعلام سازنده، به زودی نسخه‌ی مخصوص ویندوز منتشر می‌شود.

دانلود Unseen Online با لینک مستقیم، نسخه جدید 12 مرداد

  • آپدیت جدید: چهارشنبه 12 مرداد 1401
  • جدیدترین نسخه: Unseen Online 1.542
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2022-08-03 Time: 22:21:03
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-02-08 Time: 21:22:42

دانلود Unseen Online 1.542 با حجم ۳۹.۷ مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید