دانلود فیلتر شکن قوی Ada VPN لینک مستقیم Ada VPN 2.0

شاید حین وب‌گردی با سایت‌های خارجی خاصی روبرو شده باشید که صفحات یا خدماتی نظیر دانلود فایل و خرید را برای کاربران ایرانی تحریم و محدود کرده‌اند. یک راه ساده گذر از تحریم، دانلود ada vpn اندروید است. می‌توانید در کامپیوتر هم برای دانلود VPN قوی اقدام کنید و آن را در شبیه‌سازهای اندروید اجرا کنید. با دانلود ada VPN امکان دسترسی به سایت‌های محدود شده نیز فراهم می‌شود ولیکن دقت کنید که از VPN فقط برای مشاغل و آموزش و سرگرمی‌های مفید استفاده کنید!

متأسفانه به دلیل محدودیت‌ها از قرار دادن لینک دانلود فیلتر شکن VPN معذوریم. برای دانلود Ada VPN به سایت‌های معتبر دانلود APK مراجعه فرمایید تا گوشی شما ویروسی نشود.

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

دانلود Ada VPN و امنیت آن

مدتی است که اپلیکیشن Ada VPN‌ بروزرسانی نشده است. اما حتی اگر یک اپ VPN مرتباً آپدیت شود هم نصب کردن آن عاری از ریسک نیست! علت این است که با فعال کردن وی پی ان در اندروید یا کامپیوتر، زمانی که سایتی را باز می‌کنید یا برنامه‌ای به سروری متصل می‌شود، همه‌ی ترافیک از طریق سرور وی پی ان منتقل می‌شود. لذا اگر سازنده‌ی VPN بخواهد از اطلاعات شما استفاده کند، می‌تواند و حتی ممکن است یک سازمان جاسوسی یا هکر برای انتشار VPN اقدام کرده باشد و بخواهد گوشی یا کامپیوتر کاربران را به ویروس، بدافزار، نرم افزار جاسوسی، باج‌افزار و غیره آلوده کند!

لذا قبل از دانلود ada VPN یا هر برنامه‌ی مشابه دیگری در مورد سازنده‌ی آن تحقیق کنید. در مورد دانلود Aramada VPN برای اندروید این ریسک کمتر است چرا که محبوبیت فراوانی دارد و امتیاز خوبی از کاربران کسب کرده است.

  دانلود فیلتر شکن GRAPH VPN برای ویندوز + رایگان

فیلتر شکن نامحدود رایگان با Armada VPN با لینک مستقیم

دقت کنید که برنامه‌ی دیگری با عنوان Aramada VPN نیز در گوگل پلی منتشر شده و از جمله اپ‌های محبوب است. برخی از کاربران به فکر دانلود فیلتر شکن Armada VPN از گوگل پلی هستند و برخی دیگر Ada VPN را برای دانلود انتخاب کرده‌اند که این دو برنامه متفاوت است.

Armada VPN نیز سرور رایگان و نامحدود در اختیار کاربران قرار می‌دهد و با توجه به اینکه بیش از 10 میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده و امتیاز 4.5 از 5 برای آن ثبت شده، می‌توان گفت که دانلود Armada VPN نسخه جدید نیز ایده‌ی خوبی برای گذر از تحریم است.

دقت کنید که اگر امکان دانلود از گوگل پلی وجود ندارد، دانلود فیلتر شکن Armada VPN برای اندروید را صرفاً‌ از سایت‌های معتبر پیگیری کنید چرا که فایل APK دستکاری شده توسط هکرها و سازمان‌های جاسوسی ممکن است امنیت و حریم خصوصی شما را به خطر بیاندازد و ریسک جدی به دنبال دارد.

دانلود ada vpn اندروید یک فیلتر شکن سبک و ساده

اگر به دنبال دانلود وی پی ان کم حجم هستید، یکی از اپ‌های محبوب Ada VPN است که البته مدتی است که بروزرسانی نشده است! نکته‌ی جالب این است که این برنامه با اندروید 4.0.3 نیز سازگار است! لذا اگر هدف شما دانلود فیلتر شکن برای اندروید 4 هستید، می‌توانید Ada VPN قدیمی را دانلود کنید.

رابط کاربری Ada VPN‌ بسیار ساده و خلوت است و از برنامه‌ای با حجم کمتر از 10 مگابایت جز این انتظار نمی‌رود. سرورهای رایگان در بخش Free Server لیست شده و سرورهای پولی یا VIP نیز تنها با پرداخت هزینه قابل استفاده است. لذا اگر به فکر دانلود فیلتر شکن پرسرعت قوی جدید رایگان هستید، می‌توانید از سرورهای تب رایگان استفاده کنید.

دانلود ada VPN از این جهت که برنامه بروز نشده، ممکن است خطرناک به نظر برسد و فایل APK آن را در هر سایتی پیدا نکنید. حتی گوگل پلی نیز اپ‌های قدیمی که امتیاز پایینی کسب می‌کنند را حذف می‌کند.

دانلود ada vpn لینک مستقیم

با توجه به محدودیت‌ها از قرار دادن لینک دانلود مستقیم Ada VPN معذوریم ولیکن دقت کنید که این برنامه را فقط از سایت‌های معتبر دریافت کنید.

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

دانلود Ada VPN با لینک مستقیم، نسخه جدید 3 بهمن

  • آپدیت جدید: دوشنبه 3 بهمن 1401
  • جدیدترین نسخه: Ada VPN 2.0
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-01-23 Time: 13:52:13
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-02-07 Time: 10:59:56

دانلود AdaVPN 2.0 با حجم ۴.۹ مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید