دانلود فیلتر شکن شنزو وی پی ان با لینک مستقیم Shenzo VPN 2023 v7

دانلود shenzo VPN برای اندروید یکی از روش‌های مخفی کردن IP ایران و دور زدن تحریم سایت‌های خارجی علیه کاربران ایرانی است. در واقع دانلود وی پی ان قوی یکی از ساده‌ترین روش‌های دور زدن تحریم است. اما کاربری اصلی وی پی ان افزایش امنیت است و به همین علت افراد محتاط و سازمان‌ها و مشاغل، خودشان سرور در کشورهای دیگر خریداری کرده و نرم افزارهای امنیتی موردنظر را روی آن نصب می‌کنند.

در ایران بیشتر کاربران با VPN آشنایی دارند و برای دسترسی به سایت‌های محدود شده از آن استفاده می‌کنند و به همین علت در مورد دانلود شنزو وی پی ان جستجو می‌کنند و در واقع وی پی ان را فقط اپی برای دسترسی به سایت یا اپ محدود شده قلمداد می‌کنند. در ادامه به معرفی شنزو وی پی ان می‌پردازیم.

دقت کنید که با توجه به محدودیت‌ها، امکان دانلود فیلتر شکن Shenzo VPN با لینک مستقیم از این وب‌سایت وجود ندارد! به همین ترتیب هیچ نوع فروش VPN و فیلترشکن به واسطه‌ی این سایت صورت نمی‌گیرد چرا که استفاده و خرید و فروش VPN غیرمجاز است.

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

دانلود برنامه shenzo vpn و کاربردهای آن

قبل از آنکه برای پیدا کردن لینک دانلود مستقیم Shenzo VPN مشغول جستجو کردن در گوگل بشوید و با سرچ کردن عبارت‌هایی نظیر Shenzo vpn apk به سایت‌های ایرانی یا خارجی مختلف مراجعه کنید، بهتر است توضیحاتی در مورد کارکرد VPN بدهیم چرا که برنامه‌ای مهم و امنیتی است.

  دانلود فیلتر شکن GRAPH VPN برای ویندوز + رایگان

VPN یا شبکه‌ی خصوصی مجازی، راهی برای مخفی کردن آدرس آی‌پی و همین‌طور فیلتر کردن ترافیک مشکوک و دفع برخی حملات سایبری است. در واقع کسی که سرور VPN راه اندازی می‌کند، می‌تواند روی آن برنامه‌های امنیتی مختلفی نصب کند و به روش‌های مختلف با حملات هکرها مقابله کند.

با دانلود فیلتر شکن shenzo vpn یا برخی اپ‌های وی پی ان، ممکن است بخشی از ترافیک اینترنت که به گوشی یا کامپیوتر شما می‌رسد، فیلتر شود و در نتیجه امنیت ارتقا پیدا کند اما اینکه آیا اطلاعات مربوط به وب‌گردی شما مورد سوء استفاده قرار می‌گیرد یا خیر، چیزی است که سازنده‌ی برنامه VPN تعیین می‌کند.

ممکن است سازنده‌ی وی پی ان یک هکر یا سازمان جاسوسی باشد! در این صورت احتمال ویروسی شدن، نصب پنهانی جاسوس‌افزار روی گوشی یا کامپیوتر و خلاصه انواع حملات سایبری و خرابکاری وجود دارد.

کاربرد دیگری که VPN دارد، تغییر آی‌پی است چرا که از مسیر یک سرور واسطه در کشوری دیگر به سایت‌ها دسترسی پیدا می‌کنید. در نتیجه آدرس آی‌پی ایران مخفی می‌ماند و می‌توانید تحریم‌ها را دور بزنید.

همان‌طور که اشاره کردیم کاربران ایرانی که در مورد دانلود وی پی ان رایگان جستجو می‌کنند، معمولاً‌ به فکر دسترسی به سایت‌های محدود شده و اپ‌هایی نظیر اینستاگرام هستند. به همین جهت در میان کاربران ایرانی، دانلود مستقیم shenzo vpn همان دانلود فیلتر شکن شنزو وی پی ان است!

دانلود فیلتر شکن shenzo vpn و مزایای آن

قبل از دانلود مستقیم shenzo vpn دقت کنید که این برنامه روی اندروید 6 به بعد نصب می‌شود. البته ورژن‌های آینده ممکن است با اندرویدهای بالاتر سازگاری داشته باشند.

  دانلود فیلتر شکن ادگارد جدید AdGuard VPN 2022 اندروید

با نصب شنزو وی پی ان یک برنامه ساده برای تغییر آی‌پی خواهید داشت. امتیاز 4.7 از 5 در گوگل پلی و اینکه این برنامه بیش از 100 هزار بار از گوگل پلی دریافت شده، تا حدی خیال کاربر را از جهت امنیت و حفظ حریم خصوصی راحت می‌کند اما برای اطمینان کامل نیاز به تحقیق و بررسی در مورد سازنده برنامه وجود دارد.

دانلود فیلتر شکن شنزو وی پی ان با لینک مستقیم Shenzo VPN 2023 v7

دانلود فیلتر شکن شنزو وی پی ان با لینک مستقیم Shenzo VPN 2023 v7

رابط کاربری شنزو وی پی ان بسیار ساده است و با یک تپ کردن، اتصال هوشمند برقرار می‌شود. در صورت نیاز می‌توانید سرور را به صورت دستی نیز انتخاب کنید. اگر به دنبال دانلود وی پی ان رایگان هستید می‌توانید از سرورهای رایگان Shenzo VPN استفاده کنید اما برای دسترسی به سرورهای پولی که طبعاً سریع‌تر است و تنوع موقعیت مکانی سرورهای پولی نیز بیشتر است، می‌بایست هزینه کنید.

دانلود فیلتر شکن شنزو وی پی ان با لینک مستقیم Shenzo VPN 2023 v7

دانلود فیلتر شکن شنزو وی پی ان با لینک مستقیم Shenzo VPN 2023 v7

دانلود shenzo vpn با لینک مستقیم

همان‌طور که در ابتدای مقاله ذکر کردیم، با توجه به محدودیت فعلی در استفاده از وی پی ان و خرید و فروش آن، امکان ارایه کردن لینک مستقیم دانلود شنزو وی پی ان وجود ندارد.

برای دانلود shenzo vpn با لینک مستقیم به سایت‌های معتبر خارجی یا ایرانی مراجعه کنید و از دانلود هر نوع فایل APK که صرفاً نام آن VPN است، خودداری کنید. حداقل کاری که می‌توان انجام داد، اسکن کردن لینک دانلود وی پی ان قوی به کمک سایت‌هایی نظیر ویروس توتال است. پس از اطمینان از سالم بودن فایل، آن را دانلود و نصب کنید تا گوشی یا کامپیوتر شما به بدافزار و ویروس آلوده نشود.

دانلود Shenzo VPN با لینک مستقیم، نسخه جدید 3 بهمن

  • آپدیت جدید: دوشنبه 3 بهمن 1401
  • جدیدترین نسخه: Shenzo VPN 2023 v7
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-01-23 Time: 13:22:42
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-01-24 Time: 12:25:15

دانلود Shenzo VPN 7 با حجم ۴۰.۵ مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید