دانلود فیلتر شکن جدید VPN Master با لینک مستقیم VPN Master 5.8.010

آیا به دنبال دانلود فیلتر شکن VPN هستید و برنامه‌ای نیاز دارید که به کمک آن از سایت‌های خارجی که ایران را تحریم کرده‌اند، استفاده کنید؟ در این صورت دانلود VPN Master که یکی از اپ‌های محبوب در این زمینه است را توصیه می‌کنیم. دقت کنید که اپ‌های مختلفی با عنوانی شبیه VPN Master وجود دارد. به عنوان مثال می‌توانید برای دانلود vpn master – fast اقدام کنید یا اپلیکیشن محبوبی با نام کامل VPN Master – Hotspot VPN Proxy در گوگل پلی را نصب کنید. در هر صورت امکان اتصال به سرور سایت‌های خارجی از طریق سرور واسطه که در این برنامه‌ها موجود است، فراهم می‌شود.

با توجه به محدودیت‌ها دانلود VPN Proxy Master برای اندروید با لینک مستقیم از این وب‌سایت امکان‌پذیر نیست! در ادامه توضیحاتی در مورد قابلیت‌های VPN Master می‌دهیم. با ما باشید.

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

انتخاب بهترین فیلتر شکن برای اندروید رایگان و پولی

در انتخاب بهترین فیلتر شکن برای دور زدن تحریم یا برای باز کردن سایت‌هایی که برای شغل و حرفه یا مسائل آموزشی و علمی نیاز دارید، همواره در کنار سرعت، قیمت و امنیت نیز مطرح است. بسیاری از کاربران با توجه به محدودیت‌های اینترنت، مدتی از یک برنامه استفاده می‌کنند و با قطع شدن مکرر اتصال به سرورهای VPN، به فکر نصب فیلتر شکن vpn master یا برنامه‌ی دیگری می‌افتند. در واقع دانلود VPN بدون قطعی و رایگان، کار ساده‌ای نیست و همه‌ی برنامه‌ها کم و بیش قطعی دارند.

  دانلود Smart VPN‌ با لینک مستقیم Smart VPN 2.9.3

اما موضوع مهم‌تر در دانلود فیلتر شکن رایگان این است که برنامه‌ی VPN مورداعتماد باشد و سرورهای آن برای سوء استفاده از اطلاعات وب‌گردی کاربر طراحی نشده باشد! ممکن است هکرها نیز برنامه VPN بسازند یا اپ‌های موجود در سطح وب را دستکاری کنند و فایل APK آلوده در اختیار کاربران اینترنت که اطلاعات ضعیفی از روش‌های هک دارند، قرار دهند.

دانلود VPN قوی با لینک مستقیم از سایت‌های معتبر

اگر دانلود VPN Master از گوگل پلی انجام شده، جای نگرانی نیست. این اپ با بیش از 10 میلیون بار دانلود و امتیاز 4.4 جزو اپ‌های محبوب و معتبر در عرصه‌ی VPN محسوب می‌شود. لذا اگر به فکر دانلود فیلترشکن رایگان و امن هستید، می‌توانید روی این برنامه حساب باز کنید. اما در صورت دانلود VPN Master Pro برای اندروید از سایت‌های ناشناخته، ممکن است فایل APK دستکاری شده روی دیوایس شما نصب شود و چندی بعد متوجه شوید که گوشی یا تبلت شما ویروسی شده و اطلاعات شخصی شما توسط باج‌افزارها رمزگذاری شده یا برای هکر ارسال شده است!

مزایای نصب فیلتر شکن vpn master

با دانلود این اپ، قابلیت اتصال به سرورهای رایگان در کشورهای مختلف فراهم می‌شود و می‌توانید برای کاربردهای مختلف از این سرورها استفاده کنید. البته بهتر است سراغ سایت‌های غیرقانونی و غیراخلاقی نروید!

دانلود فیلتر شکن جدید VPN Master با لینک مستقیم VPN Master 5.8.010

دانلود فیلتر شکن جدید VPN Master با لینک مستقیم VPN Master 5.8.010

دانلود VPN Master با لینک مستقیم کاری است که حتی گیمرها نیز انجام می‌دهند چرا که برخی از سرورهای این سرویس VPN به قدری سریع است که برای بازی آنلاین مناسب است. البته در دانلود VPN قوی با لینک مستقیم امنیت مهم‌تر از سرعت است ولیکن اگر اطلاعات شخصی یا کاری بسیار مهم روی سیستم نداشته باشید، احتمالاً مشکلی پیش نمی‌آید.

دانلود VPN Proxy Master برای اندروید با لینک مستقیم

با توجه به محدودیت‌های قانونی در حال حاضر امکان دانلود فیلتر شکن VPN از این وب‌سایت وجود ندارد هر چند ممکن است برای امور آموزشی و علمی یا برای شغل و حرفه‌ی خودتان به VPN‌ نیاز داشته باشید. برای دانلود فیلتر شکن رایگان به سایر سایت‌های دانلود اپ مراجعه کنید و البته دقت کنید که اطلاعاتی نظیر نسخه و حجم فایل APK با فایل APK اصلی و بدون دستکاری، تطبیق داشته باشد. بهتر است دانلود VPN Master با لینک مستقیم فقط از سایت‌های معتبر و شناخته‌شده صورت گیرد.

لینک های دانلود به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرفعال است.

از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.

دانلود VPN Master با لینک مستقیم، نسخه جدید 3 بهمن

  • آپدیت جدید: دوشنبه 3 بهمن 1401
  • جدیدترین نسخه: VPN Master 5.8.010
  • روز و ساعت آپدیت فایل‌ها: Date: 2023-01-23 Time: 19:18:36
  • روز و ساعت آپدیت این صفحه: Date: 2023-02-07 Time: 11:00:24

دانلود VPN Master 5.8.010 با حجم ۲۸.۵ مگابایت

دیدگاهتان را بنویسید