دانلود فیلتر شکن اندروید SpeedVpn Iran

برنامه نامحدود اسپید وی پی ان ایران برای کامپیوتر

با توجه به اینکه امروزه فیلترینگ شدیدی بر کشور حاکم شده است و نمی توانیم به راحتی به سایت های دلخواه خود دسترسی پیدا کنیم. نیاز است برای گوشی های خود یک فیلتر شکن دانلود کنیم. تا بتوانیم به وسیله آن ها قفل سایت ها را باز کنیم و برنامه های مورد نظر خود را به راحتی دانلود کنیم. یکی از فیلتر شکن های مناسب برای این کار برنامه‌ SpeedVpn Iran است. زیرا از سرعت بسیار بالایی برخوردار است و با اتصال به سرور های آن می‌ توانید تمام محدودیت ها را از بین ببرید.

استفاده از سرور های جهانی برنامه SpeedVpn Iran

فیلتر شکن اسپید وی پی ان ایران دارای سرور های جهانی در آمریکا، اروپا و آسیا است. که روزانه کشور های زیادی به آن افزوده می شود. علاوه بر آن این سرور ها برای استفاده کردن کاملاً رایگان هستند. و شما می توانید بر روی پرچم یکی از این کشور ها که سرعت بالایی دارد، کلیک کنید و به آن متصل شوید. علاوه بر آن هر زمان که بخواهید می توانید سرور اتصالی خود را با یک کشور دیگر تغییر دهید.

Screenshot

افزایش امنیت اطلاعات

اگر می خواهید هنگام بازدید از سایت ها امنیت اطلاعات شما به خطر نیفتد و هیچ کس نتواند به آن ها دسترسی پیدا کند. فقط کافی است به سرور های این برنامه متصل شوید. زیرا تمام این سرور ها رمزگذاری شده و ایمن هستند و با خیال راحت می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید و به آن متصل شوید.

  دانلود فیلتر شکن ادگارد جدید AdGuard VPN 2022 اندروید

سرعت بسیار بالای برنامه SpeedVpn Iran

این برنامه از سرعت بسیار بالایی برخوردار است. شما می‌ توانید یکی از سرور های این برنامه که در کشورهای مختلف پراکنده شده است را انتخاب کنید. و بر روی آن کلیک کنید تا بتوانید با سرعت بسیار بالا به هر چیزی که می خواهید دسترسی پیدا کنید. به گونه ای که با این برنامه می توانید فیلم های مختلف را دانلود کنید. یا به صورت آنلاین آن ها را تماشا کنید و همچنین از سرعت شما کاسته نشود.

دانلود فیلتر شکن اندروید SpeedVpn Iran Youngit

دانلود فیلتر شکن اندروید SpeedVpn Iran Suddennews

دانلود فیلتر شکن اندروید SpeedVpn Iran Onlynews

دیدگاهتان را بنویسید