خدمات تبلیغاتی در وب سایت آپارات را به شما معرفی می کنیم

تماشای ویدیو همیشه آسان‌تر و شاید حتی جذاب‌تر از خواندن متن طولانی درباره یک محصول یا محصول است. شاید به همین دلیل است که طرفداران فیلم و سریال بیشتر از کتاب و مجلات هستند.

تماشای یک تبلیغ تصویری به همراه یک فیلم یا کلیپ آموزشی یکی از موثرترین روش ها برای تبلیغ انواع کالاها و خدمات است. به خصوص در زمان شلوغ کنونی که مردم به طور همزمان مورد هجوم دریایی از اطلاعات از ابعاد مختلف قرار می گیرند، تماشای ویدیو قطعاً تأثیر عمیق و ماندگارتری در ناخودآگاه آنها خواهد داشت.

323443 خبر زنده

به همین دلیل است که تبلیغات ویدیویی اخیرا به یکی از روش های جدید و پرکاربرد تبلیغات آنلاین و بازاریابی محصول تبدیل شده است که بازخورد بسیار خوبی از مخاطبان دریافت می کند.

موضوعات جالب: تبلیغات بنری چیست؟

چرا تبلیغات ویدیویی؟

تبلیغات ویدیویی به دلیل مشارکت همزمان حواس شنیداری و بصری مخاطب تاثیر بیشتری بر حافظه و تاثیر عمیق تری بر ضمیر ناخودآگاه مخاطب دارد. به گفته Hubspot، حدود 78٪ از مردم هر هفته ویدیوهای آنلاین را تماشا می کنند و 55٪ این کار را هر روز انجام می دهند. کاربران یوتیوب روزانه بیش از 500 میلیون ساعت ویدیو تماشا می کنند. تا سال 2020، ویدیوهای آنلاین بیش از 80 درصد از ترافیک اینترنت را تشکیل خواهند داد. علاوه بر این، نزدیک به 50٪ از مصرف کنندگان ترجیح می دهند قبل از خرید آنلاین، محصول را در یک ویدیوی تبلیغاتی به جای یک تصویر تماشا کنند.

تبلیغات ویدیویی تصویر برند شما و فردیت کلی مخاطب را به سریع ترین و آسان ترین شکل ممکن منتقل می کند و حس اعتماد مشتری را افزایش می دهد.

همه این آمار نشان دهنده اهمیت غیرقابل انکار تبلیغات ویدیویی است. بنابراین، اگر صاحب کسب و کار هستید یا محصول یا محصولی را برای فروش عرضه می کنید، به هیچ وجه از تبلیغات ویدیویی غافل نشوید. علاوه بر این، فرمت تبلیغات ویدیویی به شما آزادی خلاقیت بیشتری می دهد و به شما آزادی بیشتری برای تبلیغ محصولات و خدمات خود می دهد.

  تغییر ناگهانی داور شهرآورد/ سیدعلی عصبانی شد و داور دربی شد! - خبر زنده

از طرفی ساخت تیزر تلویزیونی بسیار پرهزینه و ناخوشایند است که هر کسب و کاری توان خرید آن را ندارد. پس بهترین جایگزین برای او در عصر تکنولوژی و فضای مجازی، تبلیغات ویدئویی است که می تواند آگاهی از برند (Brand Awareness) را به میزان قابل توجهی افزایش دهد که تبلیغات آفلاین (بیلبورد، تبلیغات تلویزیونی و …) را به همراه دارد.

تبلیغات تصویری در بزرگترین پلتفرم ویدئو در ایران

آپارات به عنوان بزرگترین سرویس اشتراک ویدیو در کشور با بیش از 60 میلیون بیننده و یک میلیارد بازدید در ماه، طبیعتاً این توانایی را دارد که به بخش زیادی از مخاطبان هدف شما دست یابد.

تبلیغات ویدیویی Sabavision می تواند بسته های خدمات متنوعی را در هر سطح قیمتی که می توانید ارائه دهد. این بسته ها عملکردهای مختلفی دارند. از جمله انواع تبلیغات تصویری در آپارات از نظر زمان و مکان پخش، امکان پخش تبلیغات از یک کانال خاص یا در یک شبکه مخابراتی خاص، امکان انتخاب دسته بندی های مختلف، بنابراین با انتخاب یک یا چند دسته ، آگهی شما فقط در ویدیوهای این دسته نمایش داده می شود.

323442 خبر زنده

علاوه بر این، امکان قرار دادن لینک ها و کلمات کلیدی خاص و غیره. شما را برای داشتن بهترین و سودآورترین تبلیغات باز می گذارد. البته باید توجه داشته باشید که استفاده همزمان از گزینه‌های دسته‌بندی تبلیغات و کلمات کلیدی مرتبط، شانس دریافت آن‌ها را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد. این به این دلیل است که تبلیغات شما فقط در ویدیویی نشان داده می شود که دسته ها و کلمات کلیدی را به اشتراک می گذارد.

  شعار سال نباید فقط در گوشه کاغذ نوشته شود/ تاکید بر طبقه بندی و تفکیک هر چه بیشتر زندانیان است. - خبر زنده

علاوه بر این، استخر با محتوای به روز خود، به شما کمک می کند سبک ها و روش های مختلف بازاریابی را برای محصولات خود آزمایش کنید.

نمایش تبلیغات در حین پخش ویدیو

تبلیغات ویدیویی انواع مختلفی دارد. یکی از آنها نمایش تبلیغات در حین پخش ویدیو است. از آنجایی که این نوع تبلیغات در ابتدا یا وسط پخش ویدیو به کاربر نمایش داده می شود، هدایت کاربر به آدرس وب سایت مورد نظر بسیار راحت است.

نمایش تبلیغات در همان بخش ویدیو

با این مدل تبلیغاتی، ویدیوی شما در قسمت ویدیوهای مشابه و همچنین در قسمت هشتگ و نتایج جستجوی کلمات کلیدی هدف قرار می گیرد و کاربران با کلیک بر روی آن تبلیغ به صفحه ویدیوی شما می رسند. به این ترتیب مخاطب هدف خود را پیدا کرده و درست در میان آنها تبلیغ می کنید. این به میزان قابل توجهی نرخ تبدیل شما را افزایش می دهد.

پرداخت مشروط به بازدید است

یکی از مهمترین و بهترین ویژگی های تبلیغات ویدیویی در متشکرمنحوه پرداخت. فقط زمانی پرداخت می کنید که تبلیغ ویدیویی شما حداقل به مدت 6 ثانیه توسط مخاطبان شما دیده شود. به این ترتیب می توانید خیالتان راحت باشد که تبلیغات شما قابل مشاهده خواهد بود و می توانید هزینه تبلیغات خود را پرداخت کرده و بودجه تبلیغاتی خود را با بازدید تضمینی برنامه ریزی کنید.

آمار دقیق عملکرد تبلیغات فوری

شما می توانید گزارش ها و آمارهای مختلف تبلیغات خود را به صورت لحظه ای مشاهده کنید. به این ترتیب می توانید تنظیمات تبلیغات خود را نیز بهینه کنید و نتایج بهتر و دقیق تری دریافت کنید. در واقع با گزینه های مختلفی که پیش روی شماست، حق دارید نحوه و زمان نمایش و … را تبلیغ کنید.

  فاجعه خاموش تخریب جنگل های زاگرس در استان ایلام / گردشگران با جنگل های زاگرس چه کردند؟ - خبر زنده

به عنوان مثال برای تبلیغ یک شامپو می توانید از کلمات مرتبط مانند سلامت، مو، ریزش مو و … استفاده کنید و به این ترتیب تبلیغ خود را برای نمایش هدفمند در ویدئوهای مرتبط هدف قرار دهید.

از همین ویژگی ها استفاده کنید تبلیغ دستگاه این به یک گزینه بسیار مفید و کاربردی برای مشاغل مختلف با مخاطبان و بودجه های مختلف تبدیل شده است.

در نهایت، در دنیای تجارت امروز، تبلیغات ویدیویی اجتناب ناپذیر است. دلایل استقبال کسب و کارها و مخاطبان آنها از این مدل تبلیغاتی نیز بسیار واضح است:

  • تبلیغات ویدیویی چندین برابر بیشتر از سایر تبلیغات قابل اعتماد هستند.
  • تبلیغات ویدیویی نرخ تبدیل بالایی دارند و منجر به فروش بیشتر می شوند.
  • گوگل توجه ویژه ای به تبلیغات ویدیویی دارد.
  • تبلیغات ویدیویی تمام جنبه های محصول، خدمات و خدمات شما را توصیف می کند.
  • تبلیغات ویدیویی همه مخاطبان در هر سن و طبقات اجتماعی را درگیر می کند.
  • با تبلیغات ویدیویی Sabavision می توانید با توجه به بودجه خود تبلیغات دریافت کنید.
  • تنوع مدل های تبلیغاتی در ساباویژن محصول شما را مستقیماً به مخاطبان هدف خود می برد.
  • کلمات کلیدی مرتبط در تبلیغات ویدیویی نیز به شما کمک می کند تا مخاطبان خود را مستقیماً جستجو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید