حقوق بازنشستگان چقدر افزایش می یابد؟ – خبر زنده

حقوق بازنشستگان چقدر افزایش می یابد؟

 – خبر زنده

انجمن 24- دبیر اجرایی خانه کارگر بروجرد گفت: پیش بینی می شود 25 درصد باقیمانده تناسب در جلسه هیئت مدیره به تصویب برسد تا افزایش حقوق براساس مصوبه سازمان عالی کار اجرایی شود. شورا و سایر تعهدات تناسبی برای بازنشستگان تامین اجتماعی.

گلمرضا زندی (دبیر اجرایی خانه کارگر بروجرد) با گلایه از تبعیض بین بازنشستگان تامین اجتماعی و بازنشستگان سایر صندوق ها گفت: در حالی که بازنشستگان کشوری و لشکری ​​از ابتدای سال برای جبران تورم و گرانی افزایش حقوق دریافت می کنند. ، بازنشستگان کارگران باید منتظر افزایش حقوق خود باشند تا در هیئت دولت تصویب شود.

زندی با انتقاد از بدخواهی و سوء نیت کارگران در سال های اخیر گفت: تنها پس از بازنشستگی کارگر باید همچنان نگران ادامه بدخواهی باشد.


بیشتر بخوانید: افزایش حقوق بازنشستگان از ماه آینده


وی با تاکید بر اینکه افزایش تورم برای کارگران بازنشسته به کابوسی تبدیل شده است، گفت: افزایش دستمزدها اما کارگران بازنشسته نیز در این زمینه با چالش های زیادی روبرو هستند.

دبیر اجرایی خانه کارگر بروگر با یادآوری اینکه افزایش مستمری ها در تمام سال های گذشته براساس حقوق شورای عالی کار بوده است، گفت: .

وی با تاکید بر اینکه افزایش دستمزد باید به گونه ای باشد که با دستمزد کارگران مطابقت داشته باشد، گفت: کارگران مبالغی در قالب حقوق اولاد، پاداش کارگران، حق مسکن و مزایای اضافی دریافت می کنند، اما ارقامی که بازنشستگان در نظر گرفته اند بسیار زیاد است. . “هیچ چیزی.

دبیر اجرایی خانه کارگر بروجرد در پاسخ به اینکه چگونه می توان انتظار داشت در روزهای پایانی سال دستمزدها با افزایش حقوق بازنشستگان، هیأت امنا به سرعت تشکیل جلسه داده و تصمیم به افزایش مستمری بگیریم، گفت: سازمان تأمین اجتماعی ممکن است مصادف شود. با شورای عالی کار تشکیل جلسه داده و در جریان تصمیم گیری برای تصویب افزایش حقوق بازنشستگان به محض تصویب حقوق باشند. این روال در بسیاری از موارد از جمله بررسی بودجه است و همزمان با تصویب بودجه در مجلس، جلسات هیات امنا نیز به گونه ای است که هیات امنا تنها چند روز پس از اعلام نظر خود را اعلام می کند. بودجه به تصویب مجلس می رسد. .

  کشته شدن یک سرباز اوکراینی همزمان با هشدار آمریکا به روسیه است

وی با تاکید بر اینکه کارگران جوان دیروز بازنشستگان سالمند امروز هستند، گفت: انتظار افزایش دستمزد در این شرایط با گرانی و تورم بسیار کشنده است.

وی با یادآوری اینکه تنها 75 درصد تناسب رعایت شده است، گفت: پیش بینی می شود 25 درصد مابقی تناسب در جلسه هیات مدیره برای افزایش دستمزد براساس مصوبه شورای عالی کار و انجام سایر تعهدات تامین اجتماعی تصویب شود. بازنشستگان

دیدگاهتان را بنویسید