جزئیات قتل 6 نفر به جرم سرقت سیم برق – خبر زنده

جزئیات قتل 6 نفر به جرم سرقت سیم برق

 – خبر زنده

انجمن 24- سردار احمد طاهری گفت: این درگیری بین اهالی و سارقان منجر به تیراندازی از دو طرف شد و یک سارق و یک نفر از اهالی کشته و یک نفر دیگر زخمی شدند و سارقان دیگر از محل متواری شدند.

وی افزود: پس از این درگیری و پس از درگیری های طایفه ای و برای انتقام جویی، تعدادی ناشناس در روستای همدان شهرستان بمپور به یک دستگاه خودروی 405 تیراندازی کردند و سه نفر را کشتند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه طبق تحقیقات پلیس صبحگاه قربانیان از خانواده دو کشور بودند، ادامه داد: در این اقدام نادرست بعد از ظهر دیروز دو نفر دیگر توسط افراد مسلح ناشناس به گروگان گرفته شدند. برای انتقام گرفتن

سردار طاهری افزود: یکی از گروگان ها پس از شناسایی مخفیگاه گروگان ها در روستای حسین آباد دلگان آزاد شد اما گروگان دیگر 38 ساله قبل از رسیدن پلیس توسط گروگان ها کشته شد.

وی با اشاره به فرار گروگان ها در این عملیات افزود: تلاش تخصصی پلیس برای شناسایی عاملان این جنایات ادامه دارد.

سردار طاهری از شهروندان خواست اختلافات عشایری را تنها از طریق مراجع قانونی حل و فصل کرده و از هرگونه توافق شخصی، انتقام جویانه و خودسرانه خودداری کنند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با تاکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با متخلفان امنیت عمومی، تاکید کرد: حمل و نگهداری سلاح سرد مصداق بارز امنیت عمومی است و انتظار می رود خانواده ها از جوانان خود پاسداری کنند. «از عواقب وحشتناک حمل و استفاده از سلاح گرم آگاه باشید تا شاهد چنین حوادث تلخی در جامعه نباشیم.

  دلیل جالب تاخیر در پرداخت عیدی به مستمری بگیران کارگری

دیدگاهتان را بنویسید