جدی گرفتن موضوع آداب و رسوم خاص داروها و تجهیزات پزشکی – خبر زنده

باشگاه خبرنگاران جوان: دارایی های رئیس سازمان غذا و دارو گفت: موضوع وظایف ویژه داروها و تجهیزات پزشکی باید جدی گرفته شود. دولت ما متحد است و دیوارها در این دولت برداشته شده است و هیچ فاصله ای بین وزارت بهداشت و سکوت در زمینه تولید و حمایت از تولیدکننده وجود ندارد و به هیچ وجه نباید جذب نیرو صورت گیرد.

وی افزود: محصولات باید به صورت مستمر مورد ارزیابی قرار گیرند و نظارت و ارزیابی به طور مرتب انجام شود. باید بین مواد اولیه و تولید نهایی تعادل برقرار شود و اینکه فردی بیاید و از یک شرکت دانش بنیان مجوز بگیرد و برود قابل قبول نیست. زیرساخت های لازم در کشور در زمینه اقتصاد مقاومتی در کشور فراهم شده است. برخی کشورها سه ماه است که با تحریم ها و مشکلاتی مواجه هستند، در حالی که ایران حدود 40 سال است که با چنین مشکلاتی دست و پنجه نرم می کند.

رئیس سازمان غذا و دارو گفت: اصالت برای ما مهم است و مونتاژ در کشور ما کارساز نیست. ما از شرکت های واقعی حمایت خواهیم کرد. وزارت بهداشت از تولیدکنندگان دارو و تجهیزات پزشکی حمایت کافی می کند و در تلاش است تا تشریفات اداری را کاهش دهد.

دارایی گفت: صنعت ایران واقعی است و کشور ما نخبگان خوبی دارد. ما توانستیم در دوران سلطنت به مردم و بیماران کمک کنیم. دغدغه سازندگان درست است و الزامات تجهیزات پزشکی و دارویی و پرداخت تجهیزات ویژه حق تولیدکنندگان این حوزه ها است. ما بر شما حکومت کردیم

  تاجران افغان در عکس گفته اند

دیدگاهتان را بنویسید