تیپ سفید مارال فرجاد در برج های بوداپست + عکس – خبر زنده

تیپ سفید مارال فرجاد در برج های بوداپست + عکس

 – خبر زنده
انجمن 24 مارال فرجاد متولد مرداد 1361 در تهران بازیگر است. مارال فرجاد دارای مدرک لیسانس عکاسی است. اهل مرند هستند و ترکی صحبت می کنند. او بازیگری را از سال 1377 با حضور در مجموعه مانتوهای جادویی ساخته محمدحسین لطیفی در تلویزیون آغاز کرد. او در چندین نمایشنامه و مجموعه تلویزیونی و سینمایی بازی کرده است که از جمله آنها می توان به نمایشنامه های: باغ شب، پادشاه گدایان، زندگی جاری و… اشاره کرد. و مجموعه هایی مانند: حلقه سبز، روح مهربان و … و فیلم هایی مانند شام عروسی، پسران آجری، ماه عسل و …. ساده و فوق العاده.

مارال فرجاد

ماجرای مارال فرجاد در کنسرت علیرضا گوربانی

تیپ سفید مارال فرجاد در برج های بوداپست + عکس

خانواده هنری مارال فرجاد

مارال فرجاد دختر جلیل فرجاد بازیگر پیکسی سینما است. خواهر مارال فرجاد مونا فرجاد است که دو سال از او کوچکتر است و همچنین بازیگر سینما و تلویزیون است.

ما با پدر و مادرمان دوست هستیم و رابطه بسیار خوبی با آنها داریم

مارال فرجاد

خانواده فرجاد پس از از دست دادن مادرشان

یوسف مرادیان و مارال فرجاد

وقتی جوان بودیم، پدرم همیشه به ما می گفت: اگر بدترین کار دنیا را انجام دادی، از ما پنهان نشو و بدان که حتی اگر با شما دعوا کنیم، در نهایت از شما حمایت می کنیم. ما همیشه باهاشون راحت بودیم و هیچوقت اجازه نمیدادن ترس به دل و ذهنمون راه پیدا کنه، شاید صحبت های پدرم باعث شد که من و خواهرم همیشه با پدر و مادرمون روراست باشیم و با خودمون دوست باشیم و صادقانه باهاشون حرف بزنیم. بیایید آن را برداریم.

  بیشترین و کمترین نرخ بیکاری در استان های مختلف کشور - خبر زنده

رابطه پدر و دختر

باید به رابطه فرجاد با دخترانش و همچنین رابطه دختران با پدرشان دقت کرد. آن ها به قدری صمیمی هستند که به نظر می رسد دوستان صمیمی هستند و جالبتر اینکه خیلی به هم نزدیک هستند و تله پاتی خاصی بین آنها وجود دارد.

تیپ سفید مارال فرجاد در برج های بوداپست + عکس

بازیگری را شروع کنید

مارال فرجاد با کمک پدرش بازیگری را از 3 سالگی در یک تئاتر تلویزیونی به نام من هستم آغاز کرد اما یک سیاه پوست کارگردانی را از اسماعیل شنگ شروع کرد. در سال 1370 با پدرش در تئاتری به کارگردانی مجید جعفری به صورت جدی بازی کرد.

تجربه سینما و تلویزیون

وی فعالیت سینمایی خود را به عنوان بازیگر از سال 1384 با فیلم شام عروسی آغاز کرد و در سال 1385 با سریال تا صبح (مستانه) به طور رسمی وارد عرصه تلویزیون شد.

فقط به عنوان یک کمدین شناخته نشوید

مارال فرجاد درباره راهنمایی های پدرش در ابتدای بازیگری توضیح داد: سال 79 یا 80 به من و مونا پیشنهاد کوچه اقاقیا داده شد اما چون فقط به عنوان کمدین شناخته نمی شدیم قبول نکردیم!

سورپرایز مهران مدیری در دورهمی

در همان ابتدای برنامه مارال و مونا فرجاد با غافلگیری مهران مدیری عکسی از مراسم عروسی مهران مدیری در سریال باغ آلبالو که دو دختر کوچک در آن حضور داشتند به او دادند.

مجری برنامه پرسید: کدام یک از شما خشن تر هستید؟

مارال گفت: البته در خانه آنقدر مرا دوست دارند که حرف مرا می پذیرد و در پاسخ به اینکه کدام یک از آنها بازیگران بهتری هستند گفت: بازیگر خوب بودن بستگی به تلاش ما دارد و نسبی است سوال مونا اعتماد به نفس بیشتری دارد و من چون خجالتی بودم بیشتر تلاش کردم تا به جایگاهم برسم.

  آماده شدن برای رسیدن موج ششم تاج

شغل دوم

از بچگی به بازیگری علاقه داشتم. من دانشجوی عکاسی هستم و می توانستم یک استودیو را اداره کنم. دو شغله بودن در ایران برای بازیگران خیلی خوب است اما خیلی سخت است. کار ما خیلی پراکنده است و ممکن است چندین ماه بیکار باشیم اما وقتی کار می کنیم از 5 تا 6 ماه بازی می کنیم و حتی در این لحظه وقت استراحت و خانواده و شغل دوم نداریم.

اوقات فراغت و زندگی مارال فرجاد

من تئاتر می بینم، فیلم می بینم، اسکواش بازی می کنم، ورزش می کنم، به سینما می روم و با دوستانم بیرون می روم.

به غیر از نمایشنامه و رمان، بیشتر کتاب های روانشناسی را خوانده ام.

علاقه به سمنو

من به سمنو خیلی علاقه دارم. به نظرم خیلی خاصه و از بچگی عاشق طعم خاص و عجیبش بودم و همیشه حسش میکردم! البته قبلا سمنو نکرده بودم.

داستان مارال فرجاد مبتلا به سرطان

مارال فرجاد بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که این روزها در بوداپست مجارستان به سر می برد در گفتگو با هفته نامه NOK LAPJA که در این کشور منتشر می شود از تجربه سرطان خود گفت.

این بازیگر بخشی از مصاحبه خود برای این مجله که بیش از 40 سال است در حوزه زنان فعالیت می کند در صفحه اینستاگرام خود بازنشر کرده است:

«عکس‌هایی که از او دیدم مو نداشتند. آهام برای زیبایی، منتظر آمدن یک زن بسیار مریض است، اما در عوض یک دختر بی گناه از در وارد می شود. او چهره ای معصوم و موهای موج دار کوتاهی روی صورتش دارد. حرکت او کند است. رنگ چشمانش قهوه ای گردویی است. با احتیاط به اطراف نگاه می کند و به آرامی روی صندلی می نشیند. عکس هایی که از او دیدم به یاد دارم، او نه مو داشت، نه مژه داشت و نه چشمان خسته، اما در واقع او موجودی درمانده به نظر می رسید و امروز دیگر اثری از همه اینها نیست…

  انتقاد رئیس سازمان سینمایی از کسوف در سینما/ می خواهید مهاجرت کنید، از سیاست صحبت کنید - خبر زنده

بیشتر بخوانید: چهره زیبای مریم مومن با آرایش از خلیج + عکس


اوایل که شیمی درمانی می کردم همه می گفتند چرا من؟

اما زمانی که شرایط را پذیرفتم، شروع به تحقیق برای این بیماری کردم. من هنرمندان زیادی پیدا کردم که بر اثر این بیماری مرده‌اند، اما در آن زمان فکر نمی‌کردم اخبار بیشتری در مورد مردن مردم از این دنیا بشنویم، اما خبری از کسانی که زنده می‌مانند و بهبود می‌یابند را نمی‌شنیدیم.

به همین دلیل وقتی در مراحل بهبودی بودم، گفتم وقت آن رسیده است که به مردم بگویم کسانی که مثل من بیمار هستند واقعاً امیدوارند بهبود پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید