تیراندازی تایر 322 برای انتقام جنایت در خیابان فرخی زاهدان

جنایت در خیابان فرخی

انجمن 24- ساعت 22:30 شامگاه یکشنبه 27 دی ماه، صدای اصابت گلوله سکوت را در منطقه فرخی سیستانی زاهدان در استان سیستان و بلوچستان شکست. اهالی به سرعت وارد خیابان شدند و با شنیدن صدا به منزل سه طبقه یکی از اهالی به نام جمشید کلانتری رسیدند و وقتی وارد خانه شدند فرزندانش را دیدند که گریه می کنند و فریاد می زنند که پدر و مادر ما را کشته اند. با صحنه ای وحشتناک روبرو شد جمشید 57 ساله و همسرش 51 ساله از ناحیه صورت مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و اجساد آنها با فاصله کمی در اتاق نشیمن و جلوی چشمان فرزندانشان پیدا شد.

عروس جوان خانواده نیز مورد اصابت گلوله قرار گرفت و زخمی شد. همسایه ها با پلیس و آمبولانس تماس گرفتند و آنها رسیدند. اجساد به بیمارستان، پزشکی قانونی و عروس های جوان منتقل شدند. ماموران در حال تحقیق از سه فرزند مقتول هستند و مشخص شد که مردی با لباس محلی مسلح به چاقو برای سرقت طلا وارد خانه آنها شده و مرتکب جنایت شده اما موفق نشده و متواری شده است.

احسان که عمو و همسرش را در این حادثه از دست داده و داغدار آنهاست به خبرنگار جام جم گفت: دایی چند سال پیش بازنشسته شد. برادرزاده من هم ازدواج کرده بود. دایی و عروسم با دو دختر کوچکشان در این خانه زندگی می کردند. آن شب پسر و عروس خانواده شام ​​به خانه شان رفتند و به دیدارشان رفتند. همان طور که آن شب شنیدم در حال خوردن غذا بودند که ناگهان متوجه شدند قفل ورودی خانه طبقه دومشان باز است و متوجه حضور غریبه ای در خانه خود شدند. او لباس محلی به تن داشت و سر و صورت خود را با روسری و کلاشینکف زیر روسری پوشانده بود. با نزدیک شدن به خانواده دایی ام اسلحه را بیرون آورد و طرف آنها را گرفت و تهدید کرد که هر چه طلایی در خانه دارند به آنها می دهد.

  خانه 15 میلیون دلاری در تهران!

بیشتر بخوانید: قاتل تاجر: درخواستم را ندادم، او را کشتم


وی ادامه داد: اعضای خانواده به فرد مهاجم هیچ اعتنایی نکردند و چیزی در خانه نداشتند و او توجهی نکرد و شروع به تیراندازی به سمت آنها کرد. دختر عموهایم برای جلوگیری از ورود مهاجم در اتاق قفل شده بود.
وی گفت: مرد مسلح به داخل اتاقی که برادرزاده هایم در آن مخفی شده بودند شلیک کرد اما در باز نشد و آنها جان سالم به در بردند. مهاجم در 20 ژوئیه تیراندازی کرد و عمویم و همسرم را کشتند. بعد سوئیچ ماشین عمو پژو پارسم را دید و آن را برداشت و سوار شد و با عجله رفت.

در پی این جنایت و با توجه به حساسیت موضوع، تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی با نظارت سرهنگ ابراهیم ملاشاهی رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان تحقیقات را آغاز کردند. تیم پزشکی قانونی در بازرسی از صحنه متوجه شدند ردی از یکی از آشنایان در جنایت وجود دارد و قاتل با کمک وی موفق به ورود به خانه شد. از سوی دیگر تیم جنایی دریافتند که این سرقت نیز برای انکار ناپدید شدن ساخته شده است و این زوج به احتمال زیاد قربانیان کور انتقام بوده اند.

در تحقیقات از خانواده های قربانیان مشخص شد مرد میانسال سال ها قبل از فوت همسر اولش با زنی آشنا شده و با او ازدواج کرده است.

در پی کشف این سرنخ ها یکی از بستگان مقتول دستگیر شد که اعتراف کرد مردی را برای انتقام اجیر کرده بودم که پس از ورود به خانه به همه شلیک کرد و مرتکب این جنایت شد.

  وزیر ارتباطات: آخرین مشکلات اینترنت حل می شود / ویدئو

در پی این اعتراف عامل اصلی جنایت میرجاوا شناسایی و تیمی از کارآگاهان به آنجا رفته و در عملیاتی غافلگیرانه وی را شناسایی و دستگیر کردند. یک دستگاه خودرو پرشیا از منزل مقتولان کشف و سرقت شد. متهم در بازجویی به این دو جنایت اعتراف کرد و گفت: یکی از بستگان نزدیک خانواده ام برای ارتکاب این جنایت به من قول 500 میلیون تومان داده و ابتدا 100 میلیون تومان پرداخت کرد. طبق برنامه وانمود کردم که انگیزه قتل ها سرقت بوده است.

سردار احمد طاهری فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: پس از وقوع جنایت تحقیقات در این خصوص آغاز شد و کارآگاهان موفق شدند در عملیاتی برای کشف جنایت یکی از بستگان مقتول را دستگیر و عامل اصلی را دستگیر کنند. “
آشکار شود.

وی ادامه داد: متهمان بازداشت شده و رسیدگی به اتهامات آنان در حال انجام است.
ادامه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید