تیتو بازیکن واکسینه نشده را به اردوی تیم ملی برزیل دعوت نکرد

رنان لودی، سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل، مدافع اتلتیکو مادرید را به دلیل واکسینه نشدن وی در برابر ویروس تاج، در ترکیب تیمش برای مسابقات مقدماتی جام جهانی قرار نداد.

به گزارش ایسنا و به نقل از تایمز، رنان لودی، مدافع اتلتیکو مادرید به دلیل واکسن نزدن به عنوان غایب بزرگ تیم ملی کشورش معرفی شده است. تیتو، رنان لودی، مدافع اتلتیکو مادرید را به دلیل واکسینه نشدن در مسابقات مقدماتی جام جهانی شرکت نداد. تیتو روز پنجشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی درباره تصمیم خود صحبت کرد.

تیتو سرمربی تیم ملی برزیل گفت: لودی فرصت بازی در تیم ملی را به دلیل واکسینه نشدن از دست داد. من شخصا معتقدم که واکسیناسیون یک مسئولیت اجتماعی است و به همین دلیل این تصمیم را گرفتیم.

برزیلی ها ابتدا در بازی آتی خود در کیتو مقابل تیم ملی اکوادور و سپس در بازی خانگی مقابل پاراگوئه به میدان خواهند رفت.

مدافع اتلتیکو مادرید تنها واکسینه شده است و طبق قوانین اکوادور نمی تواند وارد این کشور شود. تیتو افزود: ما به قوانین بهداشتی این کشور احترام می گذاریم و به همین دلیل لودی را برای بازی بعدی به اردوی تیم ملی دعوت نکردیم. همه بازیکنان باید مسئولیت اجتماعی خود را بپذیرند و واکسینه شوند تا بتوانیم ترکیب کاملی از بازی های مختلف را انجام دهیم.

با وجود قطعی شدن حضور برزیل در جام جهانی، تیتو گفت که با تمام وجود مقابل رقبای خود بازی خواهند کرد.

تیم ملی برزیل با 35 امتیاز در صدر جدول انتخابی تیم ملی آمریکای جنوبی قرار دارد و پیش از این به جام جهانی قطر راه یافته است و سایر دیدارهای این تیم در مقدماتی جام جهانی تشریفاتی است.

  شانه یکی از مناطق محروم چابهار / عکس

دیدگاهتان را بنویسید