تکمیل 5 ایستگاه برای بهره برداری کامل از خط 7 مترو تهران

تکمیل 5 ایستگاه برای بهره برداری کامل از خط 7 مترو تهران

انجمن 24 محمود یوسفی مجری خط 7 مترو با اعلام مطلب فوق افزود: با افتتاح ایستگاه تقاطع توحید در خط 7 که در ماه جاری محقق شد، تاکنون 17 ایستگاه از این خط به بهره برداری رسیده است. فقط 5 ایستگاه دیگر. بیایید در مورد تکمیل تمام ایستگاه های خط 7 صحبت کنیم.
یوسفی در ادامه به پیشرفت ایستگاه های در حال ساخت اشاره کرد و افزود: در تلاش هستیم تا ایستگاه های بوستان گفتگو و خیابان شهدای 17 شهریور را تا پایان سال جاری تکمیل و به بهره برداری برسانیم. سال آینده ایستگاه های شهید دادمان و میدان کتاب افتتاح می شود و در نهایت ورزشگاه تختی آخرین ایستگاه خط 7 در سال 1402 خواهد بود.


بیشتر بخوانید: اطلاعیه خدمات غیرحضوری شهرداری برای پرداخت عوارض


مجری خط 7 مترو خاطرنشان کرد: علت تاخیر در تکمیل ایستگاه ورزشگاه “تهتی” برخی موضوعات بحث برانگیز و تملک زمین مورد نیاز است که البته قابل پیگیری است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل راه آهن تهران و حومه (مترو)، میانگین پیشرفت عملیات عمرانی در چهار ایستگاه بوستان گفتگو، شهدای 17 شهریور، شهید دادمان و کتاب میدان در حال حاضر بالای 70 درصد است اما وجود دارد. کاستی های متعددی از نظر تجهیزات وجود دارد که با تامین بودجه لازم می توان آن را برطرف کرد.

دیدگاهتان را بنویسید