توئیت رئیس جمهور برای لغو تحریم ها

آیت الله سیدابراهیم رئیسی در توئیت رئیس جمهور در دولت سیزدهم با تاکید بر اینکه تلاش برای خنثی سازی تحریم ها به مذاکره موکول نشده است، نوشت: در شرایط تحریم، فروش نفت ما آنقدر زیاد شده که دیگر نیازی به آن نیست. نگران شدن.”

توئیت رئیس جمهور برای لغو تحریم ها

انجمن 24-آیت الله سیدابراهیم رئیسی در توئیتی نوشت: اگرچه تلاش برای رفع تحریم ها یک دستور کار جدی برای دولت است، اما تلاش در دولت سیزدهم برای خنثی سازی تحریم ها به مذاکره موکول نشده است.

رئیس جمهور افزود: امروز در همان شرایط تحریم، فروش نفت ما به قدری افزایش یافته که دیگر جای نگرانی نیست و عواید آن به کشور باز می گردد.


بیشتر بخوانید: سخنگوی دولت: آقای باقری تنها نماینده ایران در مذاکرات وین است


آیت الله رئیسی روز پنجشنبه در حاشیه سفر استانی خود به هرمزگان در دیدار ویدئو کنفرانس با دوازدهمین اجلاس علما در قم، با بیان اینکه علاوه بر رفع تحریم ها، موضوع خنثی سازی تحریم ها و صادرات غیرنفتی نیز مورد توجه جدی دولت است، گفت: . . وی افزود: تورم دغدغه اصلی مردم است، طبق اعلام بانک مرکزی تورم در کشور در 70 سال گذشته بی سابقه بوده است اما روند کاهشی تورم در ایران آغاز شده و دولت امیدوار است شرایط را تغییر دهد. به یک وضعیت بسیار ملموس و واقعی.”

وی گفت: ما مفتخریم که به دنبال رفع تحریم ها هستیم. «صادرات نفت ایران به حدی افزایش یافته که دیگر نگران آن نیستیم، آیا این کشور است؟

دیدگاهتان را بنویسید