تمرکز نماینده مجلس بر ارتقای حقوق معلمان – خبر زنده

تمرکز نماینده مجلس بر ارتقای حقوق معلمان

 – خبر زنده
انجمن 24 حجت الاسلام سیدکاظم موسوی گفت: علاوه بر حضور اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس در استان اردبیل و بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی و دیدار با فعالان اقتصادی، وزیر اقتصاد، جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت بازرگانی و رئیس کل بانک مرکزی به عنوان اعضای هیئت عالی رتبه اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس را در این سفر همراهی می کنند.

وی افزود: در برخی شهرستان ها مانند نمین به دلیل وجود تعداد کافی واحدهای تولیدی در این شهرستان با مشکل بیکاری جدی مواجه نیستیم اما تلاش می شود واحدهای راکد به چرخه تولید بازگردند.

من مخالف لغو ارز ترجیحی هستم

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به وضعیت اقتصادی کشور و حذف ارز ترجیحی اشاره کرد و گفت: دولتی نیست.

حجت الاسلام موسوی افزود: نانوایی ها می توانند با تماس با ادارات مربوطه آرد کافی تهیه کنند و مردم نگران افزایش قیمت نان، بنزین و دارو نباشند چرا که اجازه گران شدن این نیازها را نخواهیم داد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود خاطرنشان کرد: به عنوان مخالف لغو ارز ترجیحی اعلام می کنم که دولت به حاکمی خیانت کرده است که آرام آرام سعی در اصلاح فرآیندها دارد تا آثار حذف ارز ترجیحی در زندگی مردم دیگر احساس نمی شود.

حجت الاسلام موسوی افزود: خط قرمز نمایندگان جلوگیری از گرانی نان، دارو و بنزین است و به هیچ وجه دولت اجازه افزایش قیمت این کالاها و مایحتاج اولیه را نخواهد داد.

وی اقدامات مجلس و دولت در زمینه آزادسازی واردات گندم را اقدامی ارزشمند خواند و ادامه داد: هیچ محدودیتی برای ورود گندم از طریق بخش خصوصی به کشور وجود ندارد و تلاش می کنیم تعادل بین عرضه و واردات را حفظ کنیم. تقاضا در فروشگاه.”

  گل زیبای احمد نورالهی در مسابقه / فیلم شباب الاهلی

حجت الاسلام موسوی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: بهتر است دولت هر چه سریعتر زیرساخت های صدور کارت الکترونیکی برای خرید کالاهای اساسی را برای مردم فراهم کند تا افراد بیشتری برای تهیه آن با مشکل مواجه نشوند. کالاهای اساسی آنها.”

وی یک فوریت دولت را برای اصلاح پرونده ها و جلوگیری از اتلاف منابع و اتلاف ها یادآور شد و گفت: امیدواریم با ترویج یارانه ها، رانت ها و مفاسد احتمالی جلوگیری شود و در این زمینه نیاز به همه قوانین و مقررات است، مجلس آماده است. “این قوانین و مقررات را اصلاح کنید.

حجت الاسلام موسوی عملکرد 2 سال گذشته مجلس را مناسب توصیف کرد و گفت: همچنان مفتخریم که در جایگاه مجلس معاون رئیس جمهور نماینده شایسته ای برای استان اردبیل شد و قطعاً برای حل بسیاری از مشکلات تلاش خواهیم کرد. مشکلات و گرفتاری های مردم برای 2 سال باقی مانده.» حذف شود.

حرکت رتبه بندی معلمان قانع کننده نیست

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با استقبال و تکریم از زحمات معلمان به ویژه در ایام ولیعهد افزود: بر ارتقای حقوق معلمان تاکید داریم و امیدواریم قانون جامع اجرایی شود. ، با وجود آن این کار ما را راضی نمی کند.

وی گفت: جالب اینجاست که برخی از معلمان می گویند از این رتبه بندی متضرر شده اند و ما آمادگی داریم بخشی از مراحل قانونی این حوزه را اصلاح کنیم.


بیشتر بخوانید: افزایش حقوق معلمان چقدر است؟


حجت الاسلام موسوی با انتقاد از کوتاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صندوق های بازنشستگی در سه ماه اخیر افزود: تمرکز ما بر این است که در اسرع وقت تصمیماتی برای مستمری بگیران و حقوق آنها بر اساس ارتقای جایگاه آنها صادر شود. .

  تداوم هوای ناسالم تهران برای اقشار آسیب پذیر - خبر زنده

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه سه ماه است احکام مستمری بگیران صادر نشده و برخی از حقوق بگیران دچار مشکل زندگی هستند، درست نیست.

دیدگاهتان را بنویسید