تمامی راه های ارتباطی در ایلام باز است

نورالله دلخواه روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه تمامی محورهای مواصلاتی استان باز است، اظهار کرد: با وجود بارندگی شدید در استان و تلاش راهداران، تمامی راه های اصلی، فرعی و روستایی استان باز و تردد در آنها انجام می شود. در جریان است. .

وی افزود: در حال حاضر 34 گروه راهداری (ثابت و سیار) با 228 نفر در ایستگاه های راهداری استان فعالیت می کنند و وظیفه رفع مشکلات احتمالی، برف روبی و نمک پاشی در نقاط مختلف جاده را بر عهده دارند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام تاکید کرد: گردنه ها و جاده های مناطق کوهستانی این استان از جمله دشت های کلاجه و عباس لغزنده و مه آلود است، رانندگان به دلیل کاهش دید افقی از بروز هرگونه حادثه با احتیاط رانندگی جلوگیری می کنند. دوستت دارم.

دلخواه از ذخیره 10 هزار تن ماسه و نمک برای بازگشایی راه ها در صورت بارش برف و یخبندان در 14 محور استان خبر داد و یادآور شد: است.

وی افزود: برای جلوگیری از بسته شدن راه های روستایی در فصل بارندگی، هماهنگی های لازم با دهیاری ها و بخشداری های استان انجام شده و در صورت بسته شدن این راه ها، از ظرفیت این نهادها برای نظافت و پاکسازی استفاده می شود. برف روبی.

وی افزود: مردم می توانند در سفرهای زمستانی با شماره تلفن 141 از اطلاعات راه های استان و کشور مطلع شوند.

به گزارش ایرنا، استان ایلام دارای 20 هزار کیلومتر مربع در غرب کشور و همسایگی کشور عراق با 111 کیلومتر بزرگراه، 670 کیلومتر راه اصلی، 891 کیلومتر فرعی و هزار و 648 کیلومتر راه روستایی است.

سامانه بارشی از پنجشنبه شب وارد استان شد و تا روز دوشنبه به فعالیت خود ادامه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید